آزمون Duolingo چیست؟ بررسی آزمون آنلاین بین المللی زبان دولینگو ایران آموزشگاه | iranbritish

آزمون Duolingo چیست؟ بررسی آزمون آنلاین بین المللی زبان دولینگو ایران آموزشگاه | iranbritish

به عنوان مثال می توانند از کتب لغت و گرامر جهت تقویت زبان دولینگو خود استفاده کنند. در ادامه چند مورد از بهترین منابع برای تقویت دانش زبان و کسب نمره بالا در آزمون دولینگو را معرفی می کنیم. شما باید آن را مستقیماً از صفحه نتایج به دانشگاه های مد نظر ارسال کنید ، شما می توانید نمره آزمون خود را به هر تعداد دانشگاهی که می خواهید ارسال کنید و از این نظر محدودیتی برای شما وجود ندارد.

  • دولینگو برای آزمون خود استانداردهای مشخصی دارد که در ادامه به اساسی‌ترین‌ها اشاره‌ای خواهیم داشت.
  • هزینه آزمون دولینگو در مقایسه با آیلتس و تافل کمتر و حدود ۴۹ دلار است.
  • اگر کسی برای شما پرداخت را انجام داده باشد یا بُن خاصی داشته باشید، می توانید از گزینه ی Apply Coupon در پایین صفحه استفاده کنید.
  • هر دو آزمون در چهار مهارت (خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن) برگزار می‌شود.
  • این در حالی است که داوطلب هر زمان که اراده کند می‌تواند بدون محدودیت در دولینگو شرکت کند.
  • حداکثر ۵۰۰ کلمه بنویسید تا بتوانید دانش عمومی انگلیسی خود را نشان دهید.

در ادامه در مورد این آزمون و منابع لازم برای تسلط به آن بیشتر بخوانید. این کلاس ها دارای تمامی امکانات آموزشی بروز و استاندارد برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند. این منابع در هر دو حالت حضوری و آنلاین مورد استفاده می باشند و از جمله بهترین و بروزترین منابع برای یادگیری، آموزش و آماده سازی برای آزمون دولینگو می باشند. آزمون دولینگو دارد کم کم جای خودش را بین آزمون‌های شناخته شده باز می‌کند و با توجه به این که یک آزمون جهانی است دقیقاً مثل آزمون آیلتس و آزمون تافل، مدت اعتبار این آزمون هم دو سال است.

مدارک مورد نیاز برای شرکت در آزمون دولینگو

اعتبار آزمون به حدی است که دانشگاه‌هایی نظیر هاروارد و کمبریج،‌ دولینگو را قبول دارند. لیست بلندبالایی از موسسات و دانشگاه‌ها را در این لینک مشاهده کنید. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید مدرک زبان رسمی (انگلیسی یا فرانسوی) را ارائه دهند. حتی اگر اجبار هم نباشد، داشتن این مدرک کمک زیادی بر پروسه مهاجرت آنها دارد.

مزایای آزمون Duolingo چیست؟

از آنجا که این آزمون را در منزل انجام می دهید و Duolingo باید از عدم تقلب شما در این آزمون مطمئن باشد قوانین زیادی هم وضع کرده است! شما باید در اتاقی پرنور تنها باشید؛ گوش هایتان کاملا مشخص باشد (مو آنها را نپوشانده باشد)؛ نباید عینک آفتابی یا هدفون استفاده کنید و حق استفاده از قلم و کاغذ هم ندارید. همه این مقررات برای اطمینان از عدم تقلب شرکت کننده تدبیر شده اند. شما باید تمام این مقررات را رعایت کنید و اگر حتی یک مورد را هم رعایت نکنید (و مثلا از تلفن همراه خود استفاده کنید یا نوت برداری کنید) دوئولینگو شما را از شرکت مجدد در آزمون منع خواهد کرد.

در همیارزبان می‌توانید از بین زبان‌های خارجه ارائه شده زبان مورد علاقه‌تان را برای یادگیری پیدا کنید؛ و با انتخاب ساعت‌ها و روزهایی که برای یادگیری زبان در نظر دارید در کلاس‌های آنلاین زبان شرکت کنید. همچنین با کمک سایت آموزشی همیارزبان می توانید به عنوان استاد برای تدریس زبان فعالیت داشته باشید و کسب درآمد کنید. آزمون انگلیسی دولینگو شامل بخش Writing و مصاحبه ویدیویی است. وقتی نتایج خود را با یک دانشگاه یا مرکز آموزشی به اشتراک می‌گذارید، یعنی هر دو بخش Writing و Video Interview آزمون را به آن‌ها ارائه کرده‌اید.