انواع شمشیر های جنگی و تصاویر آن ها فروشگاه آنلاین مینی بیاب | shahsavandmarket

شمشیر های شیراسایا در واقع به شمشیر های مخفی گفته می شود که غالبا” از نظر ظاهر قابل تشخیص نمی باشند. معمولا” بر روی این گونه شمشیر تزئینات خاصی انجام نمی شوند تا جلب توجه نکند. همان طور که از نام این شمشیر نیز مشخص است ، این سلاح توسط وایکینگ ها مورد استفاده قرار می گرفته است. شارلمانی فردی است که برای اولین بار از زمان امپراتوری روم ، اکثریت اروپای غربی را (در اوایل قرون وسطی) متحد کرد و همین دلیل به او لقب پدر اروپا را دادند. 📌وجود شیار ها باعث می‌شود کارایی تیغه افزایش پیدا کند و همین طور باعث کاهش وزن تیغه می شده. 📌 البته دیده شده که در برخی شمشیر های کاتانا،کیساکی با تراش کاری و مستقیم به بدنه متصل شده.

نوع شمشیر بستگی به سبک ورزشی شما و علاقه شما انتخواب میشود. این شمشیر از جمله اولین شمشیر های ساخته شده توسط آماکونی است که جزو گنجینه ملی ژاپن می باشد و در قرن ۸ ساخته شده است. واکی زاشی نیز یک نوع شمشیر کاتانا است که در آن معمولا” طول تیغه بین ۳۰ تا ۶۰ ساخته می شود. هدف از ساخت این گونه از شمشیرها دادن توانایی قدرت مانور و وارد کردن ضربات سریع تر به دشمن در شرایط نبرد فاصله نزدیک در آن دروان بود. عمده درگیری های آن زمان در فواصل بسیار نزدیک رخ می کن جتسو داد.

شمشیر ووشو زنجان

شمشیر دائو یک شمشیر مخصوص چینی ها است که برای سالیان سال از آن استفاده می کردند. این شمشیر همان طور که از تصویر آن نیز پیداست ، تیغه پهنی داشته و به همین دلیل برای ضربات سنگین مناسب می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید ، از این نوع شمشیر در ورزش وشو نیز استفاده می شود که علت آن تعادل خوب شمشیر دائو و همین طور قابلیت مانور دهی بالای آن است.

  • در آخرین مرحله، شمشیر در خاک رس مایع سخت شد، در نتیجه این روش، نازک ترین نوار مات (یاکیبا) روی تیغه ظاهر شد.
  • برخی از کاتاناهای مدرن در اصل در این نسخه تولید می شوند که در آنها غلاف لاک یا تزئین نشده است.
  • شارلمانی فردی است که برای اولین بار از زمان امپراتوری روم ، اکثریت اروپای غربی را (در اوایل قرون وسطی) متحد کرد و همین دلیل به او لقب پدر اروپا را دادند.
  • گاهی اوقات تانتو به جای واکیزاشی در دایشو به عنوان ست پوشیده می شد.
  • کاتانا انواع مختلفی دارد، یکی از آنها کو-کاتانا (کوکاتانا) است – گونه ای از کاتانای کوتاه که همراه با کاتانا در مجموعه سامورایی های معمولی از سلاح های غوغا گنجانده شده است.
انواع شمشیر های جنگی و تصاویر آن ها فروشگاه آنلاین مینی بیاب | shahsavandmarket

مثلاً در ادبیات اروپایی و روسی فقط به شمشیر بلند (دایتو) به اشتباه کاتانا گفته می شود. این قانون به طور مقدس رعایت می شد و بارها با احکام رهبران نظامی و شوگان تأیید شد. رزمندگان با سلاح های خود مطابق با آنها رفتار می کردند – آنها با دقت وضعیت آنها را زیر نظر داشتند ، حتی در هنگام خواب آنها را در نزدیکی خود نگه داشتند. کلاس های دیگر فقط می توانستند از واکیزاشی یا تانتو برای پوشیدن استفاده کنند. شمشیر ژاپنی یک سلاح برش و برش تک لبه است که طبق فناوری سنتی ژاپن از فولاد چند لایه با محتوای کربن کنترل شده ساخته شده است. این نام همچنین برای اشاره به یک شمشیر تک لبه با شکل مشخصه تیغه خمیده ضعیفی که سلاح اصلی جنگجوی سامورایی بود به کار می رود.

تولیدی کمپ اسپورت ( ساخت تمامی شمشیر های معروف)

سپس تیغه را مجدداً تا دمای 160 درجه سانتیگراد گرم کرده و دوباره سرد می کنند. این روش به کاهش تنش های ناشی از سخت شدن فلز کمک می کند. سامورایی ها زمانی که کاتانا در دسترس نبود یا قابل اجرا نبود از واکیزاشی به عنوان سلاح استفاده می کردند. در تاریخ اولیه ژاپن، شمشیر کوچک تانتو به جای واکیزاشی استفاده می شد.