دکوراسیون آشپزخانه جدید به سبک مدرن

اتاق خواب محل آسایش و آرامش هر فرد محسوب میشود، بنابراین یکی از مهمترین قسمتهای هر خانه اتاق سایت dekorasiyon خواب آن است. اتاق خواب برای هر شخص مهمترین بخش خانه محسوب میشود، به ویژه در زندگی آپارتماننشینی امروزی، داشتن یک مکان دنج و آرام برای استراحت و سپری کردن اوقات در تنهایی بسیار مهم و ارزشمند است، به همین دلیل نیز سبک چیدمان اتاق خواب مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است. برای تزیین اتاق خوابها لازم است که دقت و حوصله بیشتری به خرج دهید و عوامل مختلفی مثل اندازه اتاق خواب، سن، جنسیت و مهم تر از همه علاقه افراد را در دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب در نظر بگیرید تا اتاق خوابی ایده آل، زیبا و دوست داشتنی داشته باشید. این درست است که رنگ سفید اتاق را بزرگتر نشان میدهد اما توجه داشته باشید که لازم نیست اتاقتان را تماما به رنگ روشن در بیاورید؛ چون اتاق خواب در اصل باید فضایی آرامش بخش برای استراحت هم باشد، پس بهتر است برای رنگ اتاق خواب ترکیبی از رنگ های تیره و روشن را داشته باشید. میتوان در اتاق خواب پسران از سرویس خواب با شکلهای فانتزی و پسرانه مثل ماشین، کشتی یا شخصیتهای انیمیشنی پسرانه استفاده کرد.

وقتی کاربری اتاق خواب را مشخص کردید، نوبت به انتخاب سبک دکوراسیون اتاق خواب میرسد. همچنین تزیین اتاق خواب یک نوجوان از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ چه بسا که آن ها احساس امنیت و آرامش بیشتری در این مکان میکنند، جایی که بتوانند به دور از هیاهوی بیرون به آرامش خاطر برسند. چون در کنار هر علاقه داشتن مهارت و تمرین و بدست آوردن تجربه نیاز است به همین عنوان گذراندن دوره یکی از لزومات هر فرد برای هر رشته از جمله رشته طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. شما باید در انتخاب جزییترین وسایل و لوازم برای دکوراسیون و تزیین اتاق خواب خود دقت کافی را داشته باشید تا با حفظ محیطی دلچسب و خوشایند، همه لوازم مورد نیازتان را در اتاقی با فضای محدود جا دهید. البته توجه داشته باشید نکاتی که عنوان می شود نکاتی کلی درباره همه اتاق خواب ها ست برخی از اتاق خوابها مستر طراحی شده و علاوه بر لوازم معمول در همه اتاق خوابها دارای قسمت های دیگری همچون حمام، اتاق کلوزیت، تجهیزات صوتی تصویری نشیمن و یا حتی اتاق کار نیز می باشد. وقتی پس از چندین ساعت کار روزانه و خستگی تازه به منزل می رسید، این مبلمان ساحلی آبی رنگ می تواند خستگی را از تن شما خارج کند!

اگر میخواهید خوابی آرام و دلچسب داشته باشید، یا بعد از یک روز فعالیت سخت مکان امنی و آرامی برای استراحت خود در اختیار داشته باشید، پیشنهاد میکنیم به دکوارسیون اتاق خواب خود اهمیت بدهید. نیز از آن استفاده میکنید، در انتخاب نوع وسایل در دیزاین اتاق خواب کمک بسیاری میکند. در چیدمان سالن پذیرایی توصیه می شود از آینه ها و آینه کاری ها غافل نشوید. از آن جایی که ظروف گران قیمت را نمی توانید بدون هیچ محافظی بر روی میز های کابینت قرار دهید، از نصب کابینت های با درب شیشه ای غافل نشوید. وقتی کلی وسیله چوبی دکوراتیو در خانه دارید، بدون شک باید نورپردازی قوی در خانه حکمفرما باشد. به هر حال باز هم باید هزینه ها تخمین زده شود تا کار تا انتها بدون مشکل پیش برود. با توجه به اینکه نوجوانان روحیه حساسی دارند و تا حدودی مشکل پسندتر هستند، بهتر است برای تزیین اتاق خوابشان تا حد ممکن با آنها مشورت کنید و طبق سلیقه آنها عمل کنید.

شیشه بالای در: برخی از انواع در ورودی اتاق طوری طراحی می ­شوند که بالای آنها قسمتی شیشه ­ای وجود دارد و این بخش امکان ورود نور به اتاق را فراهم می­ کند. سبک کلاسیک هنوز هم طرفداران با تعصب خود را دارد که پای اعتقادات خود ایستاده اند و به هیچ عنوان حاضر نیستند تن به مد و مدرنیته بدهند. برای به کار بردن تک تک اجزاء در این سبک ، باید به جزئیات آن ها و طرح موردنظر دقت کنید تا بتوانید محیطی یکدست و چشم نواز داشته باشید. برای شروع این نکته را در نظر بگیرید: تختتان را مقابل پنجره قرار دهید. در این مطلب از توکامگ سعی کردهایم که نکاتی را در رابطه با تزیین اتاق خواب بیان کنیم. بنابراین دقت در دکورسیون، قوانین چیدمان منزل و البته تزیین اتاق خواب بسیار مهم است. تشک مناسب تأثیر زیادی در ایجاد یک خواب آرام و لذت بخش شبانه برای شما فراهم می کند به همین دلیل باید در انتخاب تشک در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک ، دقت زیادی داشت و یک تشک با کیفیت را انتخاب نمود. در هر منزلی اتاق خواب از جایگاه ویژهای برخوردار است؛ چرا که اتاق خواب برای هر فردی بهترین مکان برای استراحت و آرامش محسوب میشود.

ضمن این که طراحی اتاق خواب برای دختران، پسران، سنین مختلف و تازه عروسها نیز قوانین مخصوص به خود را دارد که در ادامه مقاله به آنها خواهیم پرداخت. معمولا انتخاب رنگ اتاق خواب را بر اساس جنسیت صاحب اتاق مشخص میکنند، مثلا رنگهای شاد و گرم مخصوص خانمها است، مثل انتخاب رنگ سفید، زرد، نارنجی، صورتی و یا اتاق خوابهای رنگی رنگی برای خانمها در نظر گرفته میشود. موضوع مهم در اینجا ایجاد فضایی است که با روحیه بچه ها سازگار باشد و در آنها حس آرامش و شادی را یه وجود آورد. نکته مهم دیگری که در انتخاب رنگ تاثیرگذار است، تناسب رنگ اتاق خواب با سبک چیدمان و دیزاین اتاق خواب است. صرف نظر از جنسیت کودک و دقت زیاد و یا وسواس به خرج دادن در انتخاب رنگهای دخترانه یا پسرانه برای رنگ آمیزی اتاق با ایدههای خلاقانه و ساده میتوان اتاق خواب آنها را به فضایی تخیلی و رویایی تبدیل کرد. بهتر است که فضایی از دیوار اتاقشان را برای چسباندن استیکرها و یا نقاشی های مورد علاقشان اختصاص دهیم تا در اتاقشان احساس راحتی و صمیمیت کنند.

شما میتوانید برای مشاوره رایگان در مورد نحوه دکوراسیون فضای خود همینالان با شمارههای ۰۹۱۲۲۸۶۹۲۲۰ | ۰۹۱۲۳۹۸۷۰۲۱ بهطور مستقیم تماس بگیرید. بهطور مثال در اتاق خوابهایی با سبک دیزاین مدرن معمولا از رنگهای روشن استفاده میشود، اما در اتاق خوابهای کلاسیک رنگهای خنثی بیشتر مورد توجه قرار میگیرند. همچنین میتوانید از طیفهای رنگ آبی نیز استفاده کرده و حسی متفاوت و استثنایی را در اتاق خواب خود بوجود آورید. قطعا شخصیت تمام پسرها و حال و هوای درونی آنها با یکدیگر متفاوت است پس بهتر است بازسازی و یا تغییر دکوراسیون اتاق خواب آنها بر اساس روحیه و شخصیت خودشان انجام شود. حالا به چگونه قرار گرفتن این دو رنگ قوی در کنار یکدیگر نگاه کنید، رسیدن به نگاه بی نظیری که از این اتاق پذیرایی زیبا داریم ساده و آسان نیست. برای این که بتوانید اقلام دکوری اتاق خواب خود را تهیه کنید، باید در ابتدا کاربری اتاق خواب را مشخص کنید، این که اتاق شما قرار است فقط برای خوابیدن مورد استفاده قرار گیرد یا برای انجام کارهای دیگری مثل مطالعه، انجام امور کاری و … وقتی صحبت از تزیین اتاق خواب کودکان میشود اولین چیزی که به ذهن میرسد محیطی رنگارنگ و پز از نشاط کودکانه است.

در این مقاله به تفصیل در مورد چیدمان اتاق خواب و مسائل مربوط به آن خواهیم پرداخت. نکاتی که برای ارائه این سبک در طراحی دکوراسیون داخلی و حتی خارجی پیش میگیرند شامل گزینههایی است که در ادامه نام خواهیم برد. انتخاب دکوراسیون مناسب برای منزل، امری است که کاملا به سلیقه ی شما بستگی دارد! اما در صورتی که به این امر علاقه ندارید، می توانید از ترکیب چند سبک مختلف و متفاوت به سلیقه ی خود برای چیدمان وسایل موجود در سالن پذیرایی بهره ببرید. همچنین یکی از موارد بسیار مهم در دکوراسیون داخلی تعیین نوع سبک دکوراسیون میباشد ، به طور کلی و جامع تمام سبکهای طراحی و دکوراسیون داخلی در دو مجموعه طراحی داخلی کلاسیک و مدرن طبقه بندی میشوند که هر یک از این دو سبک اصلی خود دارای زیرشاخه های بسیار متنوع و با ویژگی های بسیار خاصی میباشند ، همچنین در انتخاب نوع سبک دکوراسیون داخلی باید به مسائلی مانند ، نوع کاربری و فعالیتی که در فضا انجام میشود ، متراژ و مساحت ، ابعاد حجمی فضا ، نوع افرادی که در این فضا رفت و آمد و یا زندگی میکنند و همچنین سلیقه و خواسته های خود ، توجه داشته باشید .

بله در این اتاق پذیرایی دوست داشتنی سبک ساحلی و کلاسیک باهم تلفیق شده اند تا برای شما یک محیط آرامش بخش را ایجاد کنند. بعد از انتخاب سبک چیدمان نوبت به تم رنگی مورد علاقه شما میرسد، باید انتخاب کنید که چه تم رنگی را برای اتاق خود میپسندید. در طراحی تختخواب باید امکان روشنایی را برای هر یک از کاربران به شکل مجزا فراهم کرد؛ در صورت خواب بودن یک نفر، نور تأمینی برای دیگران مزاحمت نداشته باشد. برای اتاق خواب نوجوان تزیین اتاق خواب با ریسه هم می تواند گزینه خوبی باشد. قبل از هر کاری یک طراح باید برای فضای خود یک نقطه ی کانونی در نظر بگیرد . از دیوارها شروع کنید، آن ها را خاکستری کنید، یک مبل بنفش بیاورید، بنفش کمرنگ که به رنگ خاکستری اتاق نیز نزدیک باشد، پتوی پشمی را اضافه کنید، کوسن ها به شکل حیوانات را بیاورید، نظرتان در مورد فرشی همرنگ و ست با مبل چیست؟ به ترکیب میز چوبی این المان طبیعی با این ترکیب رنگ دقت کنید، چوب یکی از عنصر های تزئینی مهم در دکوراسیون کلاسیک به حساب می رود و می تواند محیط را لوکس و مجلل نشان دهد!

برخی رنگ ها را به شکلی ست می کنند که مکمل یکدیگر باشند و از وسایلی با رنگ های مکمل و طرح های نزدیک به هم در دکوراسیون خانه استفاده می کنند. نیز بر همین مبنا انتخاب میشوند و معمولا سعی میشود با وسایلی مثل سرویس خواب از نظر طرح و مدل ست شوند. وقتی سبک اتاق خواب شما مشخص باشد، انتخاب وسایلی چون سرویس تختخواب، پرده، کاغذ دیواری، لوستر و … وسایل اتاق خواب با توجه به کاربری اتاق انتخاب می شوند، معمولا سرویس خواب جزء جداییناپذیر این اتاق محسوب میشود، دیگر وسایل اتاق خواب با توجه به نیاز کاربر تهیه میشود، بهطور مثال در دکوراسیون اتاق خواب کودک معمولا وسایلی مثل تخت خواب، کمد لباس، استند اسباب بازی و… تبدیل کرد. برای داشتن یک اتاق خواب راحت و آرامش بخش میتوانید از نکاتی که ما برای شما خواهیم گفت استفاده کنید.

ترکیب رنگ قهوه ای روشن با سفید از اون دسته ترکیب هاست که معمولاً خیلی زیبا و چشم نواز میشه. در نظر خیلی ها سبک کلاسیک، محیط را کسل و خسته کننده نشان می دهد، برای جلوگیری از این امر امروزه طراحان این سبک زیبا را با سبک های دیگر مانند ساحلی، کولی و یا حتی مدرن تلفیق می کنند وما نیز در این مقاله قصد داریم شما را با ۶ ایده دکوراسیون کلاسیک پذیرایی و تلفیق آن ها با دیگر سبک ها آشنا کنیم و به شما نگاهی نو و جدید درباره این سبک بدهیم! استفاده از این روش خیلی متداول است. سبک های مختلفی در طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد، یکی از این سبک های زیبا و شیک، سبک کلاسیک است که از دیرباز تا کنون طرفداران زیادی دارد.

در سبک دکوراسیون مدرن از فضا به بهترین شکل استفاده میشود و سعی میشود از همه نقاط منزل به درستی استفاده شود. دقت داشته باشید که در کابینت های سبک کلاسیک باید از مستحکم ترین چوب ها مانند چوب گردو، افرا، راش، سرو، بلوط و … یکی از مهم ترین ویژگی های سبک کلاسیک، تقارن است. آن چه که در این جا به بیان آن پرداختیم، خلاصه ای از کاربردی ترین نکاتی است که می توان در طراحی قلب خانه از آن استفاده کرد. در بسیاری از موارد تم رنگی که برای تاج تخت کلاسیک در نظر گرفته می شود برای پاف جلو تختی نیز منظور می شود. در چیدمان اتاق خواب عروس نیز معمولا سرویس خواب کامل شامل تختخواب، پاتختی، میز توالت، آینه، کمد و پاف استفاده می گردد.

برای چیدمان یک اتاق نشیمن به سبک کلاسیک باید همان قواعدی که در ابتدای این مطلب گفته شد را به کار ببرید. بنابراین انتخاب طرح و مدل مناسب در میان انواع مبلمان راحتی کلاسیک، مدرن و یا استیل به دقت ویژهای نیاز دارد، چرا که در صورت انتخاب نا مناسب بسیاری از زیباییهای منزل ما دیده نخواهد شد. دیوار های سفید اتاق پذیرایی فضا را بزرگتر نیز نشان می دهند و با کمی دقت می توان متوجه شد که مبلمان ساحلی ابی رنگ به کار رفته در دکوراسیون فضایی برای دخیره سازی دارد. هیرادانا متخصص در طراحی داخلی کلاسیک و طراحی داخلی مدرن می باشد که پروژه های فراوانی را به کارفرمایان خود تقدیم نموده . ایرانیان علاقه ی زیادی به طراحی دکوراسیون کلاسیک داشته و اکثر آن ها از این سبک برای طراحی داخلی منزل خود پیروی می کنند. نکته دیگر اینکه اگر قصد دارید برای اتاق خواب خود مبل بخرید اما نمیدانید چه مبلی برای شما مناسب است، مطلب مبل مناسب اتاق خواب از مجله خبری توکامگ را مطالعه کنید. انتخاب یک تشک مناسب حتی از تخت خواب نیز مهمتر است.