دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک و نئوکلاسیک

این سبک می تواند سنتی، مدرن، صنعتی و … مبلمان آنتیک اگر در دسترس باشد و یا مبلمانی که به سبک کلاسیک با خطوط ساده و منحنی ساخته شده باشد، برای سبک کلاسیک در معماری داخلی مناسب هستند. تصورات شما به همراه تجربه متخصص طراح دکوراسیون داخلی ما برای تزیین فضاها چالش برانگیز است. دکوراسیون آشپزخانه از جمله اموری است که در طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی دارد. در این مدل دکوراسیون داخلی فقط از مبلمان و فرش برای تقسیم فضا استفاده شده واین کار هم بسیار هنرمندانه و زیبا انجام شده. رندی یا خروجی که این نرمافزار به شما میدهد بسیار طبیعی تر از نرمافرازها دیگراست. بخش مهمی از هماهنگی آشپزخانه با نشیمن در منزل با طراحی اپن آشپزخانه امکان پذیر است. برای اینکه ترکیب رنگی مورد نظر خود را در سایر بخش ها اعمال کنید، از اشیاء تزئینی کوچک و بزرگ استفاده کنید. مانند رنگ بژ، طوسی رنگی خنثی و مناسب انواع پارچه های مبلی است. به همین علت لازم است که در خلال رنگ های خنثی از رنگ های جسورانه نیز بهره برد . یکی از ترکیبهایی که خیلی طرفدار دارد، دکوراسیون سبز و طوسی است و برای کسانی که به شدت طرفدار رنگ سبز هستند پیشنهاد میشود زیرا رنگ طوسی رنگی خنثی است و باعث میشود رنگ سبز در فضا خود را به خوبی نشان بدهد.

یکی از نکات مهم در دکوراسیون منزل و پذیرایی های کوچک که اغلب نادیده انگاشته می شود، تاثیر بسیار بالای دیزاین آشپزخانه و پذیرایی بر روی یکدیگر است. استفاده از نور کافی و گسترده تاثیر بسیار زیادی روی دکوراسیون داخلی خانه دارد. اصول طراحی دکوراسیون داخلی در عین حال که زیبایی محیط را تضمین می کنند، با رعایت استانداردهای به خصوص باعث می شوند که دسترسی به اشیا و المان ها راحت تر صورت پذیرفته و راحتی افراد در محیط به حداکثر برسد. بنابراین، طراحی داخلی منزل، یک حرفه سخت و در عین حال جذاب است که دانش خاص خود را می­طلبد، زیرا باید با چیدمان وسایل و تناسب رنگها و نورها به خوبی آشنا باشید.

ساکنین می خواهند در محیطی آرام به سر ببرند و از خانه خود انرژی بگیرند. همانقدر که گیاهان طبیعی و زیبا می توانند تاثیرات مثبتی در جاری شدن انرژی های مثبت و شادی بخش در دکوراسیون آشپزخانه داشته باشند، گیاهان خشک شده ، خراب و نازیبا ، انرژی های این محیط را تخریب می کنند. مبلمان و صندلیهای استفاده شده و طاقچههای که با چوب دور تا دور این اتاق نشیمن کار شده همگی می تونه ایدهای برای تغییرات بعدی خونه شما باشه. فقط گل و گیاهانتان را روی طاقچههای مدل نردبانی قرار دهید و دیگر شما آماده شروع کار هستید! هنگامیکه طرح کلی فضای خود را آماده کردید، روی نقشه، مبلمان و نوع قرارگیری دلخواهتان را آزمایش کنید تا به طرح نهایی برسید. طرح های شلوغ فضا را کوچک تر و بسته نشان می دهند و استفاده از موکت های ساده و خلوت تر ، زمین را وسیع تر نشان می دهد. در صورتی که قصد طراحی بام سبز ، طراحی مدرن منزل و به طور کلی طراحی آپارتمان مسکونی را دارید پیشنهاد می کنیم با راژه در ارتباط باشید.

این امکان برای همه ورودی ها وجود ندارد اما اگر ورودی منزل شما از ابعاد و اندازه مناسبی برخوردار است، بهتر است از یک سکو یا صندلی در طراحی دکوراسیون آن استفاده کنید. هدف ما در پروژه طراحی داخلی مسکونی یا تجاری این است که آن را لذت بخش و بدون دغدغه کنیم. مثلث ذهنی ایده ای است که در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه مورد توجه قرار می گیرد. پیشنهاد می کنم پروژه تغییر دکوراسیون خود را از نشیمن شروع کنید. بهتر است اول یک اتاق را تمام کنید و بعد بروید سراغ یک اتاق دیگر تا اینکه از هر اتاق فقط یک گوشه را تغییر دهید. اما اگر بودجه ی کافی ندارید، آن را در فازهای مختلف انجام دهید. در مرحله اول یک فرش ایرانی با طرحهای سنتی و رگ متناسب با باقی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب کنید. این رنگ در کنار کاشی دیواری یا طرحهای هندسی، فضای آشپزخانه را مدرن و جذاب میکند. اگر نمیخواهید هزینه اجرای کاغذ دیواری روی کل دیوارهای اتاق را بپردازید، این کار را به بخش محدودی از دیوارهای اتاق محدود کنید. درمورد سبکهای مختلف طراحی دکوراسیون در بخش بعدی توضیحات مفصلی میدهیم. جدیدترین سبکهای طراحی اپن را در آشپزخانههای ایرانی به خود اختصاص داده است.

این تصویر طراحی فضای رسپشن شرکت بایودیزاین را نشان می دهد که طرح و نوع چیدمان و انتخاب رنگ ها معرف روحیه حاکم بر فضا می باشد. استفاده از تابلوهای نقاشی یا چاپ شده، با طرح و ترکیب رنگی متناسب میتواند تاثیر خارق العاده ای روی دکوراسیون داخلی خانه داشته باشد. ترکیب رنگ در آشپزخانه تحت تاثیر بخشهای مختلف فضای داخلی میتواند انتخاب شود. آجر آنلاین، به عنوان یکی از وبسایت های معتبر ارائه دهنده انواع محصولات آجر و آجرنما جهت استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی، الهام بخش شما در طراحی و دیزاین اتاقتان خواهد بود. در این مرحله کارفرما کار را میبیند و اگر احتیاج به ادیت بود شما موظف هستید کارفرما را راضی کنید و توجیه منطقی ارائه دهید.

در صورتی که طراحی دکوراسیون داخلی مربوط به خانه ای با اثاثیه از قبل خریداری شده باشد، می توان با ایجاد تغییر در رنگ آن ها و یا با افزودن یا کاستن برخی المان های نه چندان بزرگ کار طراحی دکوراسیون داخلی را پیش برد. برای مثال در صورتی که ترکیب رنگ های دکوراسیون پذیرایی کرم و قهوه ای باشد استفاده از رنگ های گرم و نزدیک به پذیرایی می تواند بسیار قابل توجه باشد. پذیرای یا سالن اصلی یکی از مهمترین مکان ها در خانه هر ایرانی می باشد.ما بیشتر طول روز رو در پذیرایی به سر می بریم و معمولا تلویزیون و مبلمان اصلی در این مکان قرار دارد.هرچه این محیط از نظر بصری و زیبایی دارای طرح بهتری باشد روز بهتری را می توان در آن سپری کرد.در دکوراسیون پذیرایی مبلمان و پرده ها دارای اهمیت خاصی میباشند.دکوراسیون پذیرایی مانند دیگر موارد دارای سبک ها خاص خود می باشد که قوانین مربوط به خود را دارا میباشد.در سبککلاسیک پذیرایی معمولا از لوسترها و مجسمههای سلطنتی استفاده میشود وگاهیاز پتینه بر روی سقف هم برنمایشدادن سقف بصورت بلندتر استفاده میشود درسبک دکوراسیون داخلی پذیرایی کلاسیک گاهانه از فرورفتگی گنبدی شکل در سقف استفاده میشود و بروری دیوارها از ابزارهای برجسته استفاده میشود.

در صورتی که خانه از قبل دارای اثاثیه ای با رنگ مشخص است، قدرت مانوور برای تغییر ترکیب رنگی کم تر از سایت dekorasiyon حالت قبل است. اما باز هم راه هایی هست که با هزینه ای اندک طراحی دکوراسیون داخلی را با ترکیب رنگی مورد نظر خود اجرا کنید. برای جلوه هرچه بیشتر، بهتر است این تابلوها دارای رنگ هایی باشند که بیشترین همخوانی را با مبلمان داشته باشند. علاوه بر ترکیب رنگیهای گفته شده، آن چه که در یک خانه با دکوراسیون داخلی شیک خودنمایی میکند استفاده از المانها و عناصر بسیار خاص در دکوراسیون است که فضای کاملا امروزی و مدرن به خانه میبخشد. البته همواره لازم نیست هزینه زیادی برای طراحی دکوراسیون داخلی کنار گذاشته شود. یخچال نباید کنار پنجره بایستد: آفتاب آن را گرم میکند و انرژی زیادی مصرف میشود.

در این سبکعلاوه بر حفظ قوانین کلاسیک، ریزه کاری هایی هم از مدرنیته نمایش داده می شود و گسترهرنگی بیشتری را شامل می شود و می توان تقارن را در جاهایی بر اساس اقتضای محیطتغییر داد. در نهایت با توجه به خلق و خوی اعضا و حسی که می خواهید در محیط غالب باشد، رنگ های اصلی مورد استفاده را انتخاب کنید. همچنین این گروه این فرصت را داشته تا برای مضمون و طراحی معماری این پروژه، از شاخص ترین پروژه های دنیا الهام بگیرد و سرانجام موفق شده فضایی خلق کند که نمایانگر روحیه نوآورانه مشتری خود باشد. این طرح اتاق خواب پسران با مضمون آبی و سفید ، فضای مناسبی را برای کودک شما ایجاد می کند . به علاوه، بخش عمده ای از این ایده ها بیشتر برای دکوراسیون های مدرن کاربرد دارند و راهکارهای ارائه شده، در خصوص دکوراسیون آشپزخانه سفید کلاسیک به دلیل تزیینات و نمای نسبتا گرمی که دیزاین پرکار کابینت ها ایجاد می کنند، در برخی موارد ممکن است کاربرد نداشته باشد. پس از مشورت در حوزه پروژه طراحی دکوراسیون داخلی فهرستی از پیشنهادات، و یک برنامه کار را ارائه میکنیم. در طراحی داخلی پذیرایی باید رنگ دیوارهها را در نظر گرفت، مبلمان را تهیهکرده و سایر وسایل تزئینی را با هارمونی یکسان در پذیرایی قرار داد.

البته طراحان حرفه ای پنت هاوس هارمونی رنگ آشپزخانه را با طرح کلی پنت هاوس مرتبط می سازند و ارتباط کلی فضا را حفظ می کنند. استفاده از گل و گیاه را در دکوراسیون آشپزخانه به هیچ عنوان فراموش نکنید زیرا محیط را بسیار زیباتر و صمیمی تر خواهد کرد، خصوصا در دیزاین آشپزخانه های ایرانی گل یکی از عناصر مهم و جدایی ناپذیر به حساب می آید. اصول طراحی اینتریور دیزاین در هر خانه ای منحصرا مشخص می شود. سرامیک ها هم مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی دارند و همچنین رطوبت هیچ تاثیری بر روی آن ندارد و به راحتی می توان شستشو داد. همچنین می توانید یک تابلوی بزرگ را با چند تابلوی کوچک جایگزین کنید و به این صورت یک گالری دیواری جذاب خلق کنید. در صورتی که به صورت مرتب از وسایل با ابعاد کوچک در آشپزخانه استفاده می کنید در صورت می توانید از کابینت هایی که روی میز قرار داده می شود و یا کابینت با کشوهای بزرگ استفاده کنید. در اتاق های رنگی باید در جهت نمایش صحیح رنگ ها از نورکافی استفاده گردد، در حالی که در اتاق هایی با رنگ های خنثی و آرام بخش به نور کمی نیاز است.

اتاق خواب کودکان نه تنها محلی برای آرامش و استراحت آنها به شمار می رود، بلکه محیطی برای آموزش و یادگیری و درس خواندن آنها محسوب میشود. گروه معماری و طراحی داخلی آوگون آماده ارائه خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما با انواع سبک ها می می باشد. پس در مرحله اول باید منزلتان را برای داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی منزل آماده کنید. تعویض روکش مبلمان روشی موثر و در عین حال مقرون به صرفه برای تغییر دکوراسیون داخلی است. خیلی مدرن و شیک در عین حال ساده است. چه موقعی که تازه خانه رو دریافت کرده باشید یا موقعی که می خواید حس و حال اتاقهای خانه فعلیتون رو تغییر بدید. امّا همیشه چیدمان نهایی و انتخاب نوع مبلمان و وسایل تزینی می تونه دست خود شما باشه. شاید هم دوست داشته باشید همه چیز یکدست باشه!

به جای استفاده از اجاق گاز در نزدیکی تهویه بهتر است که از سینک ظرفشویی استفاده کنید. فراموش نکنید که سه جزء اصلی یک آشپزخانه یخچال، اجاق گاز و سینک ظرفشویی است و در طراحی دکوراسیون آشپزخانه عروس باید محوریت طراحی را حول این سه بچینید و با توجه به شکل ظاهری آشپزخانه، آنها را روبهروی هم یا کنار یکدیگر قرار دهید. ما با ارائه کردن تصاویر سه بعدی این امکان را برای شما به وجود می آوریم که فضای خیالی در ذهن خود را قبل از اینکه اجرا شود مشاهده کنید تا در صورت عدم تایید شما اصلاحات صورت بگیرد و از اتلاف هزینه ها جلوگیری شود .

تصویر بالا یک مدل دکوراسیون داخلی مناسب برای پذیرایی های کوچک رو نشون میده. که در هر حالت به ترفندهای متفاوتی برای طراحی داخلی منزل نیاز پیدا میکنید. در اتاق خواب مستر به لحاظ اصول معماری، ما شاهد یک سوئیت کامل با تجهیزات و امکانات متعددی هستیم که زوج می توانند اوقات روزانه خود را در آن بگذارنند بی آنکه نیاز به مراجعه به فضای بیرون از مستر باشد، اما در بیان عام سازندگان، اتاق خواب مستر تنها یک اتاق خواب معمولیست که یک حمام درون آن قرار دارد! همه مراحلی هستن که می تونن به شما حس خوبی بدن؛ حس خوب تغییر و نو شدن. پس قبل از هر گونه پرداختن به طراحی دکوراسیون باید فکر همه تجهیزات و تاسیسات لازم را کرد. لزومی ندارد که به خانه جدیدی نقل مکان کنید تا به فکر طراحی دکوراسیون داخلی آن بیفتید. می­رود، اما کمتر کسی به طراحی دکوراسیون داخلی فکر می­کند. طراحی دکوراسیون داخلی منزل، یکی از هیجان انگیزترین کارهاست. در صورتی که دکوراسیون داخلی را به چندین دسته بخش بندی کنیم، دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های آن به حساب می آید.