دکوراسیون اتاق خواب کوچک با 10 ایده بزرگ خلاقانه

همچنین از ویژگی های دیگر سبک مینیمال می توان به سادگی در شکل و طراحی اثاثیه، پوشش و دکور ساده دیوارها، فضای مرتب، باز و پر نور خانه و دکوریجاتی با جلوه ای ساده و بدون زرق و برق اشاره کرد. مبل هایی که با روکش به رنگ های گرم و قهوه ای که تزئینات گل و یا خطوط طلایی دارند از نمونه های سبک کلاسیک هستند که میتوان از آنها استفاده کرد. اگر خسته هستید و چشمانتان نیاز به یک خواب عمیق دارد دیدن ۳۰ ایده خلاقانه دکوراسیون اتاق خواب مدرن مطمئناً شما را از خواب بیدار خواهد کرد. اگر تصور میکنید که در اتاق خوابهای کوچک انتخاب زیادی برای دکوراسیون ندارید و باید از روی اجبار خرید کنید، سخت در اشتباه هستید! یکی از ترکیب رنگهای پرطرفدار برای چیدمان خانه کوچک سفید و رنگ چوب است. از آنجاییکه منبت کاری روی مبلمان با دست انجام میشود، چوب به کار برده شده باید مرغوب باشد تا در حین کار منبت کاری آسیب نبیند. یکی از راههایی که شما در سال ۹۷ برای چیدمان اتاق خواب خود میتوانید بهره ببرید، استفاده از سرویس چوب است. هر کدام از این سبک ها ریزه کاری های مخصوص به خود را دارند .

اگر به دنبال گنجاندن یک آینه بزرگتر در اتاق خواب کوچک خود هستید، یک آینه تمام قد پیدا کنید و آن را به دیوار اتاق خواب خود تکیه دهید. از دیگر انواع طراحی دکوراسیون داخلی ، میتوان به طراحی دکوراسیون منزل اشاره کرد که خود دارای طیف وسیعی از زیر مجموعههای تاثیرگذار و خاص ، میباشد . برای این منظور از روتختی طوسی استفاده شده است که به راحتی بتوان از کوسنهای رنگی و مشابه با فرش و شال تخت استفاده کرد. دیوارهای اتاقهای ایرانی معمولا به رنگ سفید رنگآمیزی میشود و همین امر سبب میشود هر چیدمانی به راحتی برای شما ممکن شود.

استفاده از فضاهای پرت داخل در کمدها، پشت درها، فضای بین سقف و قفسه کتابها نیز برای اتاقهای خواب کوچک توصیه می شود.بهتر است دکوراسیون اتاقهای خواب کوچک به سبک مدرن و در نهایت مینیمالیستی باشد. پرده ی آشپزخانه نباید به گونه ای باشد که از ورود نور به داخل آشپزخانه جلوگیری کند و همچنین باید در رنگ های متناسب با رنگ کلی آشپزخانه باشد . در صورت داشتن هر گونه نظر و یا پیشنهاد، حتما آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید به گونه ای باشد که افراد همواره احساس آرامش داشته باشند . آرامش و راحتی اساس این سبک بوده و در هر جایی که اجرا شود حس آرامش را به بیننده القا می کند. همانطور که در این عکس مشاهده میکنید، تخت با ارتفاع کم و از جنس چوب تهیه شده است که به راحتی بافرش ایرانی هارمونی رنگ داشته باشد. استفاده از وسایل چوبی و مبلهای با روکش طرح چوب سبب شده است یک فضای گرم در محیط حاکم شود. استفاده از سرویس خواب چوبی در کنار فرشهای سنتی ایرانی یکی از اصول اصلی برای داشتن یک چیدمان ایرانی به شمار میرود. سادگی و زیبایی این فضا با استفاده از یک چیدمان ساده و شیک فراهم شده است.

زمانی که از فرشهای سنتی در هر چیدمانی استفاده میشود، اثربخشی فضا به سمت و سوی دکوراسیون ایرانی حرکت میکند. وسایل طراحی شده در طراحی اتاق خواب باید علاوه بر اینکه کاربردی باشند، در جای مناسب خود قرار گیرند و دارای ابعاد مناسب و از زیبایی لازم برخوردار باشند تا انسان به آرامش کافی برسد. رنگهای خنثی را به راحتی در چیدمان اتاق خواب خود مورد استفاده قرار دهید. شما به راحتی میتوانید از وسایلی که در منزل دارید برای این منظور استفاده کرده و یک دکوراسیون ایرانی مدرن داشته باشید. شما برای این منظور میتوانید از قابهای سنتی ایرانی یا قابهای با تصویرسازی مدرن استفاده کنید. کافی است نیازها و علایق خود را دسته بندی کنید و پس از آن نقاط اصلی فضای داخلی ساختمان یا نما را که نیاز به تغییر دارند، انتخاب کنید. شما با مطالعه ویژگی های هر یک از این سبک ها می توانید سبک نزدیک به سلایق و روحیات خود را انتخاب کرده و اتاقی رویایی و دخترانه در اختیار داشته باشید. در عکس اتاق خواب زیر استفاده از مبل تکی به همراه یک پاف به رنگ متضاد نیز سبب جلوه بخشیدن به فضا شده است. برای این منظور میتوانید از یک تخت که رکن اصلی در اتاق خواب به شمار میرود، بهره ببرید.

میتوانید همانند تصویر زیر برای زیباسازی و نورپردازی از دو آباژور چوبی رومیزی استفاده کنید. مثل همیشه شما میتوانید از فرشهای سنتی با تناژ رنگی سنتی به خوبی بهره ببرید و فضا را به سمت یک محیط دنج هدایت کنید. این امر سبب شده است که دکوراسیون به سمت یک محیط دنج قدیمی هدایت شود. از کابینت ممبران می توان برای یک آشپزخانه ای با سبک کلاسیک استفاده کرد و در نهایت خروجی کار خیلی مجلل و لوکس می شود. بنابراین قدم اول انتخاب نوع چیدمان کلاسیک است . یکی از ترکیبهای لوکس و خاص ترکیب رنگی سبز و طلایی است. به همین منظور به شما پیشنهاد میکنیم از تمام وسایل نوستالژی برای چیدمان اتاق خواب ایرانی ۹۷ استفاده کنید. در بخش کف سازی از سرامیک ۹۰ در ۹۰ ساده با رنگ کِرم استفاده شده است. گچکاری ها و قابکاری ظریف، این اتاق را به نمونه ای عالی از طراحی سنتی تبدیل کرده اند. در طراحی آشپزخانه مینیمالیستی، انتخاب عالی برای کابینت در بین انواع کابینتهای آشپزخانه، انتخاب ترکیبی از کابینتهای جادار و توکار است که نمایی از داخل به بیرون ندارند؛ یعنی داخل این کابینتها و محتویات آنها از بیرون قابل مشاهده نیست و در عین حال جای زیادی برای لوازم شما دارند.

انتخاب مبلمان مناسب از میان مبل متنوع زیبا و دیگر لوازم مانند میز ناهار خوری ، میز تلویزیون و … بدون تردید استفاده از پنکه و اتو زغالی کنار میز در این چیدمان شما را به خاطرات کودکیتان برده است. سبک سنتی ایرانی نمایانگر هنر ، فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی هاست و شما را به یاد خاطرات گذشته می اندازد . میز چوبی به همراه یک آباژور رومیزی سنتی ایرانی شما را به یک چیدمان ایرانی نزدیک میکند. به صورت قرینه از دو صندلی چوبی در کنارهای پنجره استفاده شده است که میز چوبی سبب جلوه دادن به آنها میشود. استفاده از رنگهای دکوراسیون خنثی در این سبک معماری نیز بسیار به چشم میخورد. شاید تاکنون این فکر به ذهن شما نرسیده باشد که استفاده از نقش و نگار سنتی در فضای اتاق خواب چه حس و حال خوبی ایجاد میکند.

دکوراسیون کلاسیک تشکیل شده است از دیوارهای گچبری شده،مبلمان آنتیک و سلطنتی، دکوری های چوبی، سقف های بلند و پرده های بلند. این مهم را به یاد داشته باشید که اگر میز تلویزیون شما هم راستا با همان تم رنگی که کنسول دکوری شما تهیه شده است مد نظر قرار داده شود یک ایده پردازی بدون نقص برای شما به تصویر کشیده می شود. از طرف دیگر کلاسیک به عنوان یک سبک در طراحی داخلی و مبلمان هم ویژگی های مشخصی دارد، به آنچه که اصالتی باستانی اروپایی داشته کلاسیک می گفته اند. سبک کلاسیک به هیچ عنوان مواد و تزئینات ارزان قیمت را قبول نمیکند. اما می خواهید خانه خود را با سبکی تزئین کنید که هیچ وقت از مد خارج نشده است و مترادف با لوکس و زیبایی است؟ وقتی می خواهید برای اتاق خواب خود مبلمان انتخاب نمایید، واقع بین باشید و مبل هایی را برگزینید که از نظر اندازه با فضای اتاق شما تناسب داشته باشند. ما در این مقاله در کنار معرفی ویژگی های رنگ سبز بیش از 50 تصویر از شیک ترین دکوراسیون منزل با رنگ سبز را در ترکیب با رنگهای مختلف قرار داده ایم. یکی از مهم ترین ویژگی های چیدمان منزل به سبک کلاسیک، وجود تقارن و نظم در چیدمان وسایل منزل است.

میتوانید از قابهای رنگی برای جلوه دادن بیشتر به محیط استفاده کنید تا تأثیر رنگها را بهخوبی در فضا مشاهده کنید. علاوه بر این واقعیت که رنگ باید با ظاهر کلی خانه یا آپارتمان مطابقت داشته باشد ، انتخاب رنگ مناسب می تواند بر حال و هوای اتاق تأثیر بگذارد. از تکنیکهای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه یا پسرانه گرفته، تا روشهای تزیین اتاق خواب با وسایل ساده را میتوانید در این مطلب مطالعه کنید. شما میتوانید از یک روتختی سفید ساده بهره ببرید؛ زیرا هارمونی رنگ به خوبی در محیط رعایت شده است. میز کنار تخت بهصورت کشویی است و از یک آباژور آبی فیروزهای که نمادی از المانهای سنتی ایرانی است استفاده شده است. المانهای سنتی ایرانی زیادی در محیط مورد استفاده قرار نگرفته است. کمد چوبی با صندلی چوبی یک از المانهای اصلی برای دکوراسیونهای اتاقهای ایرانی به شمار میرود.

به همین منظور به شما پیشنهاد میکنیم اتاق و فضا را با سبز آبی و ترکیبی از رنگ طلایی دیزاین و رنگآمیزی کنید. حال حتی اگر این فضا با وسایل ایرانی دیزاین نشده باشد. در این سبک از دانش تقارن ، تعادل ، دقت و ظرافت بهره برداری شده است . اگرچه این رنگ بازیگوش در صورت استفاده بیش از حد ، جلوه ای بیش از حد می دهد . این سبک از کابینت ها صرف نظر از دسترسی سخت به قفسه های بالایی، فضایی زیادی را در اختیار می گذارند. بهتر است قبل از هر اقدامی با انواع سبک ها آشنا شوید . چیزی که در تصویر مشاهده میکنید، یک قاب با حروف لاتین است که سبب شده است فضا تلفیقی از چیدمان مدرن و سنتی باشد. استفاده از آباژورهای چوبی در کنار صندوقچه و قفسههای چوبی سبب شده است یک دکوراسیون تلفیقی زیبا را احساس کنید. به شما استفاده از میز عسلی و میز توالت چوبی را نیز پیشنهاد میکنیم، زیرا این کار سبب میشود دکوراسیون ایرانی شما نمود بیشتری داشته باشد. گرچه مفهوم زیبایی نسبت به جغرافیای زمانی و مکانی، تغییر می کند و همین امر باعث به وجود آمدن نمونه های زیادی دکور با ویژگی های منحصر به فرد می شود که به عنوان سبک معماری از آن نام می بریم؛ اما رایج ترین این سبک ها کدامند؟

فروشگاه اینترنتی دکورانیک سعی دارد با کیفیت ترین مبل ها را در اختیار مشتریان قرار دهد همچنین دکورانیک در حوزه ی دکوراسیون منزل فعالیت دارد و جدیدترین مدل ها را در اختیار کاربران قرار میدهد. با ما همراه باشید تا شما را با جدیدترین مدلهای دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ۹۷ آشنا کنیم. سبک کلاسیک و المان های سنتی و با اصالت آن، یادآور مهربانی و صمیمت خانه های اصیل و اشرافی قدیم و کاخ های باشکوه تاریخی ست و می تواند جلوه ای بسیار گرم و باشکوه در دکوراسیون داخلی فضاهای ایرانی پدید آورد. در این مقاله به بررسی طراحی محیط اداری به سبک کلاسیک پرداختیم. به عنوان مثال مبلمان کلاسیک یکسان روبهروی یکدیگر جای می گیرند .

نورهای سقفی، لوستر اصلی آشپزخانه ، روشنایی های دکوراتیو دیواری و نورپردازی های مخفی همگی می توانند جلوه های زیبایی در دیزاین سایت dekorasiyon آشپزخانه پدید آورند. برای خانه هایی که با سبک دکوراسیون سنتی طراحی شده اند ، بهتر است لوستر هایی با تزیینات بیشتر و طرح های پیچیده تر قرار داده شود. اتاق خواب سنتی ایرانی از سبک هایی است که در بین ایرانیان محبوبیت بسیاری دارد . برای پوشاندن سطوح آشپزخانه در سبک کلاسیک از کاشی ها و سرامیک های طرحدار و یا پارکت های چوبی استفاده می شود که هارمونی جذابی در کنار دیگر عناصر ایجاد می کند . استفاده از هر روتختی و بالشتی برای دیزاین این فضا بلامانع است؛ زیرا حس و حال دکوراسیون ایرانی با سرویس خواب چوبی به پایان رسیده است. به طور کلی وقتی صحبت از انتخاب کابینت در دکوراسیون آشپزخانه می شود، مردم در دو دسته قرار می گیرند. در آشپزخانه نیز برای هریک از این ضلع ها سینک ظرفشویی، اجاق گاز و یخچال در نظر گرفته می شود.در صورتی که آشپزخانه شما کوچک باشد به طور معمول از مثلث صرفنظر می شود و 3 مورد گفته شده به صورت خطی در نظر گرفته می شود.

چرا که ایجاد پنجره با انتخاب بهترین رنگ ها برای فریم پنجره ها به دکوراسیون آشپزخانه بسیار کمک می کند . اتاق خواب فضایی است که این روزها اتاق کار و مطالعه ی ما نیز هست و حس و حالی که از آن دریافت می کنیم تاثیر مستقیمی بر کیفیت زندگی مان دارد، پس وقت گذاشتن برای طراحی دکوراسیون داخلی آن ارزشش را دارد. علاوه بر این در بعضی از این طرحها جدا از نورپردازی طبیعی، از لوسترهای سقفی، لامپ و شمعدانیها نیز استفاده میشود. این نوع اتاق خواب را شاید بتوان نمومهای زیبا از اتاقهای با رنگ فیروزهای نیز دانست. برای اینکه رنگ آبی در درازمدت چشم شما را دچار مشکل نکند، استفاده از وسایل چوبی در این چیدمان بهترین گزینه به شمار میرود. همچنین میتوانید از کمد چوبی با آینه قدی بهره ببرید. با هیرادانا میتوانید بهترین دکوراسیون تجاری را تجربه کنید . خویشتن داری، تقارن، پیچیدگی و تمایل به اشیا قدیمی و عتیقه جات در سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک منعکس می شود.