طراحی دکوراسیون اداری : بررسی اصول طراحی

تا انتهای مقاله همراه ما سایت dekorasiyon باشید. برای قسمت نهایی و تمام شده سقف توصیه میشود که از مدلسازی، نقاشی و طرحهای مختلف استفاده کنید تا از این طریق بتوانید یک اثر هنری واقعی ایجاد کنید. این ریسه ها را می توانید از آن آویزان کنید یا در قسمت بالایی آن نصب کنید. در قسمت ورودی آشپزخانه می توانید از یک پرده آویز سنتی استفاده نمایید. اگر شما قصد دارید تا آشپزخانه ای با سبک کلاسیک برای منزل خود طراحی کنید، توصیه می کنیم تا با طراحان و مشاوران متخصص در این امر مشورت نمایید. اگر به تازگی خانه ای خریده اید و یا دوست دارید دکوراسیون منزل خود را به طور کلی تغییر دهید، اما بین سبک مدرن و کلاسیک دچار تردید می باشید، بهتر است که کمی به نقشه ی خانه خود توجه کرده و سپس سبک دکوراسیون خود را انتخاب نمایید. همچنین برای نور شب وجود آباژورها و لوسترهایی نیز به چشم می خورد که تمامی این نشانه ها دلیلی بر اهمیت نور در دکوراسیون داخلی کلاسیک می باشد. طراحی معماری فضای داخلی به سبک کلاسیک شامل: ارتفاع زیاد سقف،ستون های بلند،پرده های سرتاسری نزدیک به هم، آینه ها، گلدان و مجسمه های برنزی و..

در سبک کلاسیک ستون های پر از تزئین و دارای ارتفاع زیاد را شما حتما در ورودی خانه هایی که به این سبک طراحی شده اند دیده اید که شکوه و عظمت را به نمایش می گذارند. مخصوصا زمانی که با یک رنگ پر رنگی ترکیب شود. در این نوع طراحی ترکیب رنگ زیادی را نمی توان مشاهده کرد و بیشتر از دو رنگ استفاده میشود. برای طراحی دکوراسیون فضایی مانند نشیمن و پذیرایی که جز فضاهای نیمه عمومی و عمومی در خانه محسوب میشود باید تمامی نکات سبک کلاسیک را پیاده نمود. هر چیزی که نماد سبک اصیل ایرانی باشد را میتوان با طراحی کلاسیک تلفیق کرد . سپس آن را با ایده های نوین و روز دنیا تلفیق می کنند . گل و گیاه فواید زیادی دارند که از جمله آن ها می تواند به ایجاد هوایی مناسب و پاک در خانه اشاره کرد زیرا بیشتر گیاهان سبز کربن دی اکسید را دریافت می کنند و در مقابل آن اکسیژن تحویل می دهند. شما میتوانید از طرح های موجود در سایت یا طرح های مورد نظر خودتون به عنوان ایده اولیه برای اجرای پروژه با زیگ دکور کمک بگیرید . ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی با سابقه درخشان در طراحی و اجرای انواع سبکها در دکوراسیون داخلی، همواره با بهرهگیری از هنر و دانش معماران و متخصصین حرفهای در امر طراحی و اجرا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

در حالی که هر کدام از اثاثیه این اتاق قابل ستایش هستند، لوستر توجه ویژه ای را جلب می کند- این قطعه ازSerip Lighting فرمی طبیعی دارد که به زیبایی ، دوره های مختلف طراحی را به هم مرتبط کرده است. در سبک کلاسیک بیشتر از عناصر طبیعی مانند چوب و سنگ استفاده میشود. کابینتها را چوبی و فضای کلی با نورپردازی لوسترها و چراغهای شیک روشن میشود. ، حفظ نظم و تعادل و رعایت تقارن در چیدمان و طراحی عناصر و فضاها، استفاده از عناصری طبیعی و شیک مانند چوب، سنگ و… از لولههای گاز گرفته تا لبههای تیز میزها، باید برای ایمن نگه داشتن آشپزخانه خود، چیدمان درست و ایمنی را انتخاب کنید.

این بخش نسبت به بودجه و البته سلیقه شما قابل انتخاب است؛ شاید سرامیک های معمولی بتوانند باعث ایجاد یک سادگی جذاب در آشپزخانه شوند. هیرادانا با توجه به سوابق طولانی خود در حرفه معماری و دکوراسیون و نیز بی واسطه بودن در تمامی آیتمها و همکاری مستقیم با تمامی پیمانکاران و فروشندگان متریال کاهش قابل توجه، قابل ملاحظه و محسوسی در هزینهها دارد که به جرأت ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینههای بالاسری را کاهش میدهد . اما این نکته را هم نباید در نظر گرفت که این سبک نیز مانند دیگر سبکها دارای انعطافهای زیادی بوده و به همین دلیل افراد با هزینههای معمولیتر هم میتوانند از دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک در خانه و فضای خود بهره ببرند. دکوراسیون کلاسیک با توجه به دیتیل های متنوع و متریال های گران قیمت و اجرت پیمانکاران و هنرمندان این رشته، دارای هزینههای متعدد و نا معلومی است و در واقع قیمت مشخصی هم ندارد.

همانطور که گفته شد نباید از یک رنگ به صورت افراطی در دکوراسیون استفاده نمود. همچنین همجنس کردن تمامی اشیا با یکدیگر باعث یکنواخت شدن دکوراسیون خواهد شد. همرنگ بودن اشیا و لوازم در منزل حس یکنواختی ایجاد کرده و بعد از مدتی شما را زده خواهد کرد. 10 رنگ خاص برای دکوراسیون منزل حتماً به شما در انتخاب رنگ کمک خواهد کرد. استفاده میکنند و این به این دلیل است که هم بتوانند به این روش احساس گرما و صمیمتی که این سبک میخواهد را القا کنند و هم بتوانند شیک بودن و لوکس بودن این سبک را نشان دهند. ویژگیهای این سبک به این دلیل که نتیجهی نهایی دکوراسیونی لوکس و شیک و در عین حال صمیمی باشد این گونه میباشد. این سبک در این فضا به بیان شفافیت و پاکیزگی در کنار شیک بودن میپردازد و میتواند این نکته را به وضوح مشاهده نمود. باید توجه کرد که این سبک اگر بخواهد به طور کامل جلوهگری کند نیاز به یک مساحت و ابعاد بزرگ دارد. مساحت اتاق ها، پذیرایی و نشیمن شما بزرگ است، سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک می تواند بهترین نوع انتخاب باشد. نقشه ی خانه، نور خانه، مساحت خانه از عوامل موثر در انتخاب نوع دکوراسیون می باشد.

دکوراسیون التقاطی این خانه، نشانگر روحیه و سلیقه صاحبخانه است. نور فضای داخلی خانه، هویت اصلی فضای داخلی را مشخص می کند. به فارغ التحصیلان این رشته طراح داخلی گفته میشود و در زمینه های مختلف می تواند وارد بازار کار شود. شاید برخی از افراد به دلیل قدیمی بودن این سبک، این سبک را کنار گذاشته اند اما به دلیل اصالت، حس نوستالژی و منحصر به فرد بودن آن این سبک مورد توجه افرادی بوده و حتی این سبک را وارد فضای اتاق خواب خود نیز کرده اند. استفاده از دو رنگ طوسی و قهوه ای، به عنوان رنگهای خنثی اما مکمل، ست مناسبی در طراحی آشپزخانه ست. استفاده از رنگ های فاخر مانند بژ، نقره ای، طلایی، قهوه ای سوخته، کرم، شیری بیشتر مربوط به دکوراسیون داخلی کلاسیک می باشد، اما می توان رنگ های شاد و روشن را نیز در این دکوراسیون در کنار دیگر رنگ ها به کار برد و حس نشاط بیشتری را به محیط انتقال داد. استفاده از اشیا با جنس های طبیعی مانند سنگ، چوب، استخوان، سفال و غیره در اولویت می باشد، اما استفاده از اشیای شیشه ای، چینی و الیاف نیز می تواند حس زندگی را در فضای شما به جریان اندازد.

برای طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک اتاق خواب باید به عناصر مهمی از جمله نور، رنگ، چیدمان وسایل، جنس و اشیای دکوراتیو توجه خاصی نمود. در این مطلب از توکامگ به بررسی تفاوت دکوراسیون مدرن و کلاسیک که دو مورد از محبوبترین دکوراسیونها به شمار میروند، پرداختهایم. برای اینکه این حس دیرتر به سراغ شما بیاید، ما پیشنهاد می کنیم که در دکوراسیون خود از اشیا با رنگ های متنوع بهره بگیرید. با استفاده از فرش ها، فضای خانه خود را به معنای واقعی کلاسیک و زیبا کنید. شرکت دکوراسیون و معماری هیرادانا نیز یکی از اهداف خود را انجام دکوراسیون هایی لوکس با کمترین هزینه برای تمامی افراد قرار دادهاند و با توجه به مهارتی که دارند توانستهاند از پس این کار بر بیایند.

یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در این شاخه از علم معماری و طراحی، بهترین کار این است که در حین تحصیل و یا بعد از آن برای مدت زمان کوتاهی به عنوان کارآموز در شرکت های فعال در این زمینه فعالیت داشته باشید. رنگ لاجوردی یا آبی ایرانی یکی دیگر از رنگهای با اصالتی است که از دیرباز تاکنون برای تمام ایرانیها محبوب بوده است. ترکیب آبی تیره با سبز متمایل به آبی و یا آبی نیلی ترکیب قابل قبولی را پیش روی طراح میگذارد. امروزه طراحی دکوراسیون داخلی نسبت به زمان های گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. این اشیا، انواع مختلفی از طرح ها را شامل می شوند که در دکوراسیون داخلی منزل بسیار کاربرد دارند.

هر چیزی که حس نو بودن، حس جدید بودن و حس کشف یک هیجان جدید را در شما القا کند مربوط به دکوراسیون مدرن می باشد. به همین سبب استفاده ی مفرط از یک زنگ به هیچ عنوان توصیه نمی شود. توصیه ی ما این است که رنگ تخت خواب باید یا مکمل باشد و یا طیفی متفاوت از رنگ دیوارها باشند. اولین چیزی که میخواهم به آن اشاره کنم قاب تخت است. باشد و آشپزخانه شما را تبدیل به یک محیط جذاب و دلپذیر تبدیل نماید. نور ورودی به اتاق خواب باید کنترل شده باشد، بدین معنی که هر موقع از روز که فرد نیاز به استراحت پیدا کرد، باید بتواند منشا نور ورودی به اتاق خواب را به اصطلاح کور کرده و اتاق خواب را در حالت تاریک روشن قرار دهد تا به خوبی بتواند استراحت نماید. بسته به هدف و کاربرد اتاق، شما میتوانید در دکوراسیون داخلی از ستون یا نیمه ستونهای تزئینی استفاده کنید. به منظور داشتن یک دکوراسیون داخلی کلاسیک، داشتن این لوازم خانگی ضروری است: مجسمه، شمعدان، لوسترهای آویز بلند، گچکاری در سقف، تابلوهای نقاشی و آینه. از جمله ویژگیهای این سبک میتوان به استفاده از رنگهای گرمی مانند کرم، قهوهای، بژ، سفید و …

سبک کلاسیک مانند دیگر سبکها دارای یکسری مشخصهها و همچنین ویژگیهای ظاهری خاص و منحصر به فرد میباشد و میتوان گفت به وسیلهی همین ویژگی هاست که از دیگر سبکها متمایز شده و میتوان آن را شناسایی کرد. به منظور از بین بردن یکنواختی، میتوانید از تزئینات گچی، نقاشی، پارچه و غیره استفاده کنید و مواد انتخابی میتوانند الگوی زیبایی داشته باشند. وسایل دور ریختنی روزانه از قبیل مقوا و پارچه مواد کم اهمیتی هستند که به کمک ذوق شما شباهت زیادی به مواد تزیینی گران قیمت پیدا می کنند. در پایان از شما ممنونیم که به این مطلب ما توجه کردید. قرار گرفتن سینک در مقابل پنجره زیبایی آشپزخانه را بیشتر می کند اما نکته قابل توجه این است که نصب آبچکان بالای سینک امکان پذیر نیست. در دکوراسیون کلاسیک منزل می توان از لوسترهای سنگ دار در اتاق نشیمن یا میز ناهار خوری استفاده کرد و لوسترها را به اصلی ترین چیز که خودنمایی می کند، – دکوراسیون منزل انواع مختلفی دارد. اما به طور کلی دکوراسیون کلاسیک سبکی فاخر بوده که نیازمند ابعاد بزرگ میباشد. است که به کمک آنها فضای داخلی ساختمان ها به بهترین نحو بهینه و زیباسازی میشوند . دکوراسیون داخلی کلاسیک به سبب اینکه ما را از فضای زندگی ماشینی و صنعتی کمی دورتر می کند، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

با توجه به اینکه طراحی دکوراسیون را برای منزل انجام می دهید یا برای محیط های کاری، در ابتدا باید تمام شرایط محیط مورد نظر را لیست کنید. با مراجعه به سایت www.hiradana.comو مشاهده پروژهها و تماس با شماره ۰۹۱۲۵۷۵۴۹۲۱ جهت مشاوره حضوری و برآورد قیمت در خدمت شما بزرگواران هستیم. بنابراین از هر ابزاری در جهت طراحی خلاقانه آشپزخانه پنت هاوس می توان استفاده کرد. انتخاب میز ناهار خوری و وسایل آشپزخانه هم رنگ و هم مدل با کابین ها یکی دیگر نکات مهم در دکور آشپزخانه است. البته این یکی چندان آشپزخانه کوچکی نیست. مطلبی در مورد کابینت های گوشه آشپزخانه در یک آشپزخانه مدرن براتون آماده کردیم. در اون مطلب میتونین با مدل های کابینت گوشه آشپزخانه آشنا بشین و شیوه استفاده از فضای آشپزخانه در طراحی مدرن رو ببینین.

دکوراسیون کلاسیک همانطور که پیش تر نیز گفتیم به طور کلی دارای جزئیات و زرق و برق زیادی میباشد و این در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیز خود را نشان میدهد. دکوراسیون داخلی دفتر کار باید به گونه ای باشد که به شما، روحیه کار و انرژی ببخشد و از اینکه در آن محیط کار می کنید احساس خستگی نکنید بلکه احساس شعف و شادمانی را هنگام کار کردن داشته باشید. آخر از همه میماند اکسسوریها و جزئیات دکوراسیون آشپزخانه عروس که در زیباتر کردن نمای کلی آشپزخانه بیتاثیر نیستند. عکس ها و طراحی داخلی هایی که از سبک کلاسیک مشاهده می شود حاکی از آن است که دکوراسیون داخلی کلاسیک سبکس قابل یش بینی منظم و مرتب و مستحکم است نسبت به بقیه سبک های دکوراسیون و معماری داخلی .