طراحی دکوراسیون داخلی به سبک تردیشنال

در واقع این کار هم هزینه و هم وقتی که برای خرید وسایل و تغییر دکوراسیون داده اید را هدر می دهد. استفاده از وسایل یک شکل، یک رنگ بودن همه بخشها و کاربردی نبودن خیلی از قسمتهای دکوراسیون اشتباهی می باشد که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیاری از خانهها دیده میشود. در بسیاری از دکوراسیونهای طراحی شده با این سبک دکور شاهد عناصری هستیم که حس ناتمام بودن طرح را به ما القا میکنند. کار کردن با یک طراح حرفهای موفق، روش غیررسمی آموزش است و قبلاً شایعترین روش آموزش و پرورش بودهاست. ست کردن رنگ مبلها با میز غذاخوری، زیرتلویزیونی و فرشها نیز نشاندهنده خوشسلیقگی صاحب خانه است. یکی از وسایلی که نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک ایرانی دارد، میز غذاخوری می باشد.

طراحی داخلی کلاسیک بسیار پایدار و قابل پیشبینی است و طبق اصول و با نظم اجرا میشود. همه چیز در این اتاق خواب، از تزئینات روی دیوار گرفته تا فرش خاکستری، نسبتا براحتی قابل تهیه و اجرا هستند. رنگی را انتخاب کنید که برای تمام اتاق ها قابل اجرا باشد. برای داشتن یک دکوراسیون خیره کننده فرشها را متناسب با پالت رنگی اتاق انتخاب کنید. این اتاق خواب خنک هم سرگرم کننده و هم مجلل است. اگر می خواهید یک اتاق خواب اغوا کننده و رمانسی داشته باشید، سعی کنید برخی از رنگ های تیره را در دکوراسیون اتاق خواب تان به کار ببرید. اگر تا به حال به این فکر کرده اید که سلطنتی بودن چه حسی دارد، سعی کنید یک شب را در این اتاق بگذرانید. چه خدماتی در طراحی داخلی ارائه میشود؟ تعادل بصری در طراحی داخلی نقش مهمی ایفا میکند، معمولا تعادل را در پروژههای دیزاینهای داخلی با دو سبک متفاوت ارائه میدهند: تعادل متقارن (یا تعادل رسمی) و تعادل غیر متفارن (تعادل غیر رسمی) در صورتی که تعادل بر اساس معیارهای انتخابی در اجزای چیدمان داخلی رعایت نشود، جلوه بصری چیدمان کلی آنطور که باید چشمنواز به نظر نمیرسد.

اتاق خوابی که کوچک است و قرار است برای دو نفر استفاده شود شاید در مرحله اول دکوراسیون آن سخت به نظر برسد. نکته: اما اگر آنقدر تختتان بزرگ است که فاصله کمی بین دیوارها ایجاد می کند و فضایی برای رفت و آمد نمی گذارد، آن را کنج اتاق بگذارید. می توانید یک جفت لامپ رومیزی روی میز بوفه و یک جفت فانوس بر میز ناهار خوری بگذارید و با همین کار کوچک سبک سنتی را به منزل خود دعوت کنید. علاوه بر این، میتوانید با یک چیدمان ساده چند قفسه کتاب ایجاد کنید و زیر پله را تبدیل به یک مکان آرام و دنج برای کتابخوانی کنید، حتی در برخی موارد که فضای کافی برای چیدمان در زیر پله وجود دارد میتوانید یک میز کوچک برای دورهمیهای دوستانه در آنجا قرار دهید. با انتخاب یک طرح رنگی از سنگ مرمر طلایی و سفید، می توانید احساسی همانند: حس بودن در چنین فضایی را برای خود بوجود بیاورید. پالت رنگی سبک کلاسیک در معماری داخلی اغلب از طبیعت الهام گرفته می شود که زیبا و آرامش بخش می باشند: بژ، کرم، خاکستری، طلایی، هلویی، نقره ای، زیتونی و قرمز.

در این طرح حس بودن در فضای سبز به درون اتاق خواب آورده شده است، که این کار بواسطه فرش سبز رنگ و وجود پنجره روبه باغ خانه ایجاد شده است. رنگ صورتی غبارآلود در این اتاق خواب احساس زنانه ای به اتاق بخشیده است، بدون اینکه رنگ غالبی در میان باشد. برای انتخاب کابینت باید به اپن، دیوار و حتی کفپوش توجه کنید و مطمئن شوید که رنگ و جنس انتخاب شده، باعث برهم ریختن تناسب در آشپزخانه نمی شود. از این رو شما باید پیش از انتخاب رنگ برای دفتر کاری خود ویژگی های رنگ ها، نوع فعالیت و روحیه کاری دفتر و همچنین متراژ فضای کاری را در نظر داشته و به علاوه تأثیرات روانی رنگ ها بر کارمندان را دانسته و پس از آن به انتخاب رنگ مناسب برای محیط کاری خود بپردازید. هر چه رنگ ها فاخرتر باشند، دکوراسیون کلاسیک شما لوکس تر جلوه می کند. هرگز نباید در چیدمان اتاق با سرویس خواب کلاسیک بر روی قدیمی بودن این سبک تمرکز نمایید.

پس بهتر است که مانند طراحان حرفه ای، دیوار پشت آن را به صورت مخصوص با بافتی متفاوت و یا با نصب دکوری ها، تزیین کنید. اگر ارتفاع سقف اتاقی که قصد نصب لوستر را در آن دارید کم است به سراغ مینی لوستر ها بروید. بهتر است از شلف و قفسه های دیواری استفاده کنید؛ به این صورت که قفسه یا شلف دیواری مناسبی را بر روی بخش ها و دیوارهایی که در حالت عادی قابل استفاده نیستند نصب کنید وسایل تزیینی و سایر وسایل مورد نیاز خود را در قفسه ها بچینید. یادتان باشد که رنگ های خنثی و سرد بهترین گزینه برای نقاشی و کاغذ دیواری اتاقتان هستند. عدم تقارن می تواند یک ابزار طراحی عالی برای منحصر بفرد بودن سرویس خواب تلقی شود. یک فرش گسترده شده اتاق خواب مشکی، به طوریکه مساحت زیادی از اتاق را پوشانده، یک افزودنی عالی به دکوراسیون داخلی اتاق خواب به شمار می آید و باعث شده اتاق دنجتر به نظر برسد.

قطعا با دیدن چنین اتاقی افسوس می خورید که چرا یکی از این را ندارید. افزودن گیاهان گرمسیری در چنین اتاقی ممکن است تعطیلات تابستانی شما را به تاخیر بیاندازد. مهندسین و طراحان این مجموعه میتوانند بعد از بررسی فضا، به شما مشاوره داده و پروژهتان را در شیکترین حالت ممکن در زمانی کم با هزینهای معقول به سرانجام برسانند. برای انتخاب شایستهی سبک مناسب دکوراسیون داخلی ، دریافت مشاوره از متخصصین مجموعه را به شما پیشنهاد میکنیم چون با توجه به موقعیت ملک و نقشه ساختمان و روحیات افراد ساکن در محیط میتواند به صورت کلی در هر 2 سبک دکوراسیون مدرن و دکوراسیون کلاسیک لحاظ گردد . برای ایجاد اعتماد و سازماندهی هر چه بیشتر نیاز های مشتری، یک پرسشنامه استاندارد را پیشنهاد می کنیم، تا همه عناصری را که پروژه طراحی داخلی منزل باید در برداشته باشد را به طور کامل رعایت کنید. پیشنهاد میشود: مقاله دکوراسیون اتاق خواب کودک را بمنظور دیدن نمونه های بیشتر مرتبط با اتاق خواب کودک را نیز ببینید.

یک کمد دیواری جلو باز با یک دیوار حائل از تختخواب جدا شده است. پالت رنگ سبز و آبی داخل شرکت، برای هماهنگی با فضای سبز اطراف انتخاب شده. 6. از پرده ای مناسب برای اتاق خوابتان استفاده کنید! اگر اتاقی به سبک مدرن دارید، بهترین گزینه برای شما، پرده کرکره ای است. اگر اتاقی کلاسیک دارید، به دنبال پرده های پارچه ای بروید که برای این سبک دکوراسیون مناسبند. برای طراحی دکوراسیون خانه های زیبا از سبک های کلاسیک و مدرن الهام گرفته می شود. آشپزخانههای مدرن به طور معمول حالتی هندسیتر دارن و رنگهای نقرهای و طوسی خیلی تو این سبک دیده میشن و بهترین دکوراسیون آشپزخانه مدرن به همین سبک هستش و نمونه اش رو در تصویر زیر میتونید ببینید. خانه های ویلایی معمولا بزرگ تر هستند و اغلب دکوراسیون مدرن و امروزی دارند. امروزه شیشه های تزئینی رنگارنگ نیز برای فضای داخلی به سبک سنتی بسیار مناسب است و برخی از ویژگی های کلاسیک را به نفع یک ظاهر ساده تر نشان می دهد.

علاوه براین چراغ های آویز به خودی خود هم باعث افزایش زیبایی سایت dekorasiyon منظر می شوند. امروزه به دلیل افزایش جمعیت و کمبود فضای کافی اهمیت حرفه طراحی داخلی دوچندان شده است. به همین دلیل جزء قسمتهای هیجان انگیز و جذاب دکوراسیون داخلی محسوب میشود. به همین دلیل استفاده از این رنگ برای اتاقهای کوچک مناسب است. به عنوان مثال می توان بالاسر مبلمان، کنار آباژور، دیوار اپن آشپزخانه، قسمتی از دیوار پذیرایی که در دید بیشتری می باشد، ستون وسط خانه را برای آینه کاری در نظر گرفت. روشنایی ثانویه برای دستیابی به فضای اتاق خواب لوکس کاملاً ضروری است، بنابراین اگر نمی خواهید سیمکشی جدیدی انجام دهید، از چراغ های پایه دار کنار تخت خواب استفاده کنید. یادتان باشد که کف اتاقی که تماما از فرش پوشیده شده است، اصلا زیبا و اصولی نیست. اگر اتاقی کوچک داربد، خرید یک تختخواب بزرگ موجب می شود تا عدم تناسب ایجاد گردد و رفت و آمد شما در اتاق خواب مشکل شود. شما می توانید در طراحی اتاق خواب خود از این نمونه ها ایده بگیرید و اتاق خواب کلاسیک و سلطنتی رویاهایی خود را طراحی نمایید.

چند تابلو با ترکیب رنگی زرد، لیمویی، سبز و آبی به دیوار آویزان کنید و حتما از چند گلدان سرسبز برای خنکتر و شادابتر کردن فضای اتاق پذیرایی استفاده کنید. بله حتما! همانند آنچه در این تصویر میبینید، می توان با یک درب شیشه ای بزرگ و کشویی دسترسی به استخر را ممکن ساخت. دیوارهای اتاق پذیرایی را حتما با آینههای تزیینی بپوشانید، این امر به بازتاب نور و بزرگی نشان دادن فضا کمک میکند. از شما میخواهیم نظرات و پیشنهادات خودتون رو با ما درمیان بگذارین. مگر اینکه بخواهید اتاق خواب شما مانند: کریسمس به نظر برسد. استفاده از چوب در دیوارها و کف باعث می شود، سالن شما لوکس تر به نظر برسد. این سبک از دکوراسیون فضای شما را لوکس و سرشار از اصالت نشان می دهد و کمی شلوغتر از سبک مدرن است. طراح با قرار دادن یک تختخواب مدرن و ایجاد یک دیوار فرو رفته؛ همراه با نورپردازی داخل فرورفتگی، توانسته یکنواختی اتاق را از بین برده و بر درجه با کلاس بودن اتاق بیفزاید. نورپردازی در یک فضای داخلی پیامدهای مهمی در بردارد. اتاق خواب هایی که دارای رنگ بندی تیره می باشند، باید نورپردازی مناسب و روشنی داشته باشند.

همانطور که میدانیم داشتن اتاق نشیمن از اهمیت بالایی برخوردار است چون یکی از فضاهایی است که بیشتر وقت خود را در آن میگذرانید و مشغول به استراحت، کتاب خواندن، یا دیدن فیلم هستید پس بسیار مهم است که احساس آرامش و راحت بودن را دریافت کنیم. به دنبال قطعات هنری کاربردی بگردید تا در طراحی خود بگنجانید. یک نکته مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی ،توجه به هویت مخاطب و درخواست های اوست و این هنر دکوراتور است که بتواند طوری به سلیقه مخاطب توجه کند که اصول زیباشناسی و شاید بتوان گفت جنبه های معنوی و روانی ، تامین شوند و در عین حال، عملکردها به شیوه ای صحیح شکل گیرند. پس برای این که دچار چنین اشتباهی نشوید، در این مطلب قصد دارم 9 نکته طلایی را برای دکور خوابتان آموزش دهم. رنگ طوسی برای رنگ دیوار آشپزخانه میتواند رنگ آرامش بخشی باشد.

وجود پنجره های بزرگ نه تنها می توانند با منظره ای عالی به شما پاداش دهند، بلکه برای نورانی کردن اتاق خواب با نور طبیعی نیز بسیار مناسب هستند. 5. اندازه فرش مناسبی را برای دکور اتاق خواب انتخاب کنید! پس باید با توجه به موقعیت اتاق خواب و دکوراسیون منزلتان، نوع مناسبی را خریداری کنید. دکوراسیون هنری در این اتاق خواب زیبا با دکور مدرن برخورد می کند. روکش های چوبی مدرن می توانند احساس بسیار پیچیده و گرمی را به اتاق ببخشند. و هم روز و هم شب، به کمک آن می توانید میزان نور آفتاب و محیط بیرون را با آن کنترل کنید. یکی دیگر از مواردی که در دکوراسیون با سبک سنتی و کلاسیک به خوبی رعایت می شود ، تقارن در استفاده از ابزارها و وسایل است. استفاده از سنگ مرمر سفید و یا سیاه بر سطح کانتر جزیره بر شکوه و زیبایی آشپزخانه کلاسیک امی افزاید. پارکت یا لمینت طرح چوب، طرفداران زیادی در این سبک دارند و پس از آن سنگهای طبیعی مثل سنگ مرمر جای میگیرند. دکوراسیون منزل سنگ مرمر و چوب که در این طرح می بینید، ترکیب جدیدی نیست. تاکنون بسیاری از طرح های دیواری نمایش داده شده در این مقاله برطرح های نسبتا پیچیده متکی بودند، اما این اتاق خواب ثابت می کند که یک کار ساده کاغذ دیواری هم می تواند تأثیر زیادی در باکلاس نشان دادن یک اتاق خواب داشته باشد!

به عنوان مثال، در تصویر زیر در یک طرف تختخواب از یک لامپ ال ای دی آویز و در طرف دیگر از یک چراغ میز کره ای استفاده شده است. یکی دیگر از زیبایی های سبک مراکشی، تمرکز زیاد روی جزئیات است. تاکیدی که بر روی جزئیاتی مانند: طرح کاشی کف، نقوش روی دیوارها و بافت های مختلف این اتاق خواب صورت گرفته، نمونه خوبی است از میزان توجه به جزئیات در مدل مراکشی. طراحی داخلی و دکوراسیون آنقدر جدی است که باید از زوایای مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید. استفاده از فرش در این دیزاین بعنوان یک مکمل جذابیت کار را دو چندان کرده است. به طور کل رنگ صورتی در ترکیب با سایر رنگ ها بعنوان نماد دکوراسیون اتاق خواب دخترانه به شمار می آید. از دیرباز رنگ طلایی بعنوان نماد ثروت و شکوفایی به شمار می آمد، بنابراین کاملاً طبیعی است که به عنوان یک رنگ لوکس شناخته شود. در ابتدا باید توجه داشته باشید که فضا از نورکافی برخوردار باشد. در نظر داشته باشید که کشور عزیزمان ایران نیز از قدمت، فرهنگ و تمدن بسیار بالایی برخوردار است و اگر شما تمایل دارید که سبک تردیشنال و یا همان سبک سنتی را در خانه خود پیاده کنید دستتان بسیار باز خواهد بود و گزینه های بسیار زیادی پیش روی خود خواهید داشت.