۱۰ پیشنهاد در طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک و لوکس سفید

در واقع طراحی داخلی ساختمان، طراحی داخلی آشپزخانه، طراحی داخلی اتاق خواب و طراحی و دکوراسیون داخلی منزل یا بهتر است بگوییم، طراحی داخلی منزل ایرانی باید هم مطابق با سلیقه صاحب خانه و هم طبق اصول پیاده سازی شود. اتاق خواب مستر یک فضای منحصر به فرد در خانه است که نشان دهنده شخصیت و سلیقه صاحب آن است . همچنین طراحی هوشمندانه دکوراسیون داخلی به شما کمک می کند از حداکثر فضا در چیدمان منزل استفاده کنید. می خواهید کفپوش را نیز تغییر دهید یا تنها به دکوراسیون دیوار ها و طراحی سقف در کنار وسایل منزل می پردازید؟ اگر برای انتخاب سبک دکوراسیون اتاق خوابتان تردید دارید و یا نمیدانید که اسم سبک مورد نظرتان چیست، نگاهی به این لیست انواع مدل دکوراسیون اتاق خواب بیندازید.

معمولا پسر بچههایی که در تخیلات خود همیشه مشغول هستند، شخصیتهای کارتونی بسیار زیادی را دوست دارند. دکوراسیون مدرن و کلاسیک دو سبک شناخته شده در دنیای دکوراسیون داخلی هستند، که هرکدام طرفداران خاص خود را دارند. از این طریق شما می توانید علایق شخصی خود را در دکوراسیون داخلی منزل و محیط کار ببینید و سهم بزرگی در طراحی دکوراسیون داشته باشید. در واقع نکات زیادی را باید هنگام دیزاین و طراحی دکوراسیون اداری در نظر بگیرید؛ اما مهم ترین نکته این است که سبک کاری خود و پتانسیل های محیط اداری خود را بشناسید. گروه طراحی دکوراسیون داخلی مکعب در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون اداری فعالیت میکند که علاوه بر ارائه خدمات طراحی و مشاوره بصورت رایگان سعی بر طراحی و تولید محصولات متناسب با فضاهای مذکور را دارد. مهم ترین نکته در دکوراسیون اداری چیست؟ وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی می شود، منظور نحوه چیدمان وسایل قسمت های مختلف منزل از جمله آشپزخانه، نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب و…

گزینه های مختلفی از جمله متراژ فضای طراحی، موقعیت پروژه، نوع طراحی و خود طراح در هزینه طراحی داخلی تعیین کننده هستند. داشتن بهترین طراحی داخلی، یکی از مهمترین دغدغههای هر خانم خانه داری است. اما یکی از دغدغههای ما با وجود داشتن آشپزخانههای کوچک، مقاومت در برابر دور نریختن این چنین وسایل است. این سبک ابتدا در کشور فرانسه شکل گرفت . شخصیت و سودمندیاش نه تنها توسط تناسب عرض به طول بلکه از جان شکل سقف، الگوی پنجره و درگاه و ارتباط با فضاهای مجاور نیز تعیین میشود.وقتی طول فضا از دو برابر عرض آن بیشتر باشد، آرایش و کاربرد اتاق را تحت کنترل و تصرف خود در میآورد. • رنگ، بافت و الگوی دیوار، کف و سطوح سقف بر دریافتِ ما از موقعیت نسبیشان درفضا و آگاهیمان از تناسب، مقیاس و ابعاد اتاق تاثیرگذار است.

در بسیاری از اوقات فضای در اختیارمان به اندازه ای نیست که خودمان با ایده و سلایق شخصی بتوانیم تغییراتی هوشمندانه ایجاد کنیم؛ اینجاست که مشاوره دکوراسیون داخلی اهمیت پیدا میکند. برای کاهش تاکید این مرکزیت اتاق مربعی، میتوان فرم سقف را نامتقارن ساخت یا به یک یا چند صفحۀ دیواری، به گونهای متفاوت از سایر دیوارها پرداخت.فرمهای بام همانند، گنبدی و هرمی میتوانند بر مرکزیت فضاهای مربعی تأکید کنند.اتاقهای مربعی، کمیاب و متمایزاند. دکوراسیون داخلی منزل کوچک، این مقوله ی طراحی و دکوراسیون داخلی به علت ساخته شدن خانه های اندازه کوچک آنقدر مورد توجه قرار گرفته که به یکی از معیار های بسیار مهم تبدیل شده و امروزه طرفداران فراوانی هم دارد. • نورپردازی و الگوهای روشنایی و تاریکیای که پدید میآورد، توجهمان را به یک ناحیه از فضا جلب میکند، از اهمیت سایرنواحی میکاهد و بنابراین فضا را تفکیک میکند. دکوراسیون داخلی آشپزخانه یکی از موارد هست که برای هر خانه اهمیت دارد.برای داشتن یک دکوراسیون آشپزخانه زبیا باید به این مورد توجه کرد که چه سبک از دکوراسیون مورد پسند ما می باشد.آیا ما سبک مدرن دوست داریم یا سبک کلاسیک یا هیچ کدوم از این موارد که می توان از سبک نئو کلاسیک استفاده کرد.ما میتوانیم با یک طراحی داخلی جذاب از تمام فضاهای موجود در آشپزخانه خود استفاده کنیم.در طراحی داخلی آشپزخانه می توان جانمایی های گاز،یخچال،هود،سینگ و ماشین لباس شویی را مشخص نمود.آشپزخانهها امروزی معمولا به صورت جزیزه طراحی میشوند اما اینو باید در نظر داشتهباشید مساحت و زیربنای آشپزخانه دارای اهمیت خاصی میباشد و بر اساس این موضوع میتونید شروع به طراحی و چیدمان آشپزخانه خود نمایید.آشپزخانه های مدرن نسبت به آشپزخانههای کلاسیک از ابزارهای کمتری برخوردار هستند.در آشپزخانههای کلاسیک از ابزار بیشتری استفاده میشود.با کلیک روی مقاله دکوراسیون داخلی آشپزخانه در بارهی نحوه دکوراسیون کردن آشپزخانهی خود بیشتر بدانید.

هندسۀ متقابلش را میتوان در بیان اهمیت یا خصوصیت منحصر به فرد عملکردش بهکار گرفت. ما در این مقاله قصد داریم به نکات مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا و متفاوت بپردازیم. این بخش از منزل اولین جایی است که توجه میهمانان را به خود جلب می کند پس باید دکوراسیون و چیدمان وسایل آن متفاوت از سایر قسمت های خانه باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش سفارش طراحی دکوراسیون داخلی مراجعه نمایید. ما احترام زیادی برای طراحان داخلی و تمام کارهای سخت آنها قائلیم اما گاهی اوقات افراد نمیتوانند یک طراح را برای طراحی منزل خود استخدام کنند و همزمان به طور کامل تمام تصمیمات و ایده آلهای ذهنی خود را در طراحی دکور منزلشان لحاظ کنند. اکثر طراحان و دکوراتورها ترجیح میدن از تناسبات طلایی در چیدمان استفاده کنن و به زبان ساده نسبت دو به سه معقولترین راه برای چینش صحیح مبلمان در یک فضا به حساب میاد. بهترین کار این است که دکور کردن منزل و خرید لوازم مورد نیاز برای آن را از اتاقهای خواب و کار خود آغاز کرده، سپس به پذیرایی بیایید و برای اجزای مورد نیاز آن تصمیم بگیرید. اگر جایی از فضای شما تورفتگی ناگهانی یا حتی برآمدگی دارد یا بهصورت مربع یا مستطیل کامل نیستند و کل آن­ها از حالت عادی خارج است، کافی است با در نظر گرفتن تمام این موارد لوازم مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

جلوه مونوکروم و خشکی که در تلویزیون، تابلو و صندلی دیده می شود، تاثیرگذاری فضا را بیشتر می کند. البته باید این را هم بدانیم که با تغییر در سبک نصب و استفاده از رنگبندی های جدید دوباره باعث شده است که سبک کلاسیک بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. یک پنجره کوچک در بالای دیوار تعبیه شده تا نور طبیعی کافی به این فضای خصوصی وارد شود. اگر در حال حاضر دیوارهایی آجری را در معرض دید قرار دادهاید باید دیوانه باشید اگر به سراغ یک سبک شیک صنعتی نروید. تعدادی هم از المانهای سنتی بهره میگیرند تا حال و هوای قدیم را به خانه خود بیاورند. فرض کنید مبلمان صورتی رنگی را که در فروشگاه بسیار زیبا به نظر میرسد خریدهاید و به منزل منتقل کردهاید، حال میبایست طراحی چیدمان منزل را با توجه به آن انجام دهید. با نصب شلف های زیبا و خوش رنگ بر روی دیوار می توان بسیاری از وستیل تزئینی را از کف محیط به روی دیوار منتقل نمود. با رنگ دیوار، بین کابینتی، قرنیز و کفپوش یا فرش آشپزخانه همخوانی داشته باشد باعث میشود تا فضای آشپزخانه، بزرگتر ازآنچه که هست به نظر برسد. گاهی با ایجاد یک هارمونی دقیق و هماهنگ بین مبلمان، رنگآمیزی فضا، کفپوش و سایر عناصر تزئینی ارزان قیمت میتوان زیباترین دکوراسیون منزل و بهترین دکوراسیون داخلی را خلق کرد.

دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک با هنر منبت کاری و لمسه دوزی زیباتر نمایش داده می شود. تصور کنید رنگ غالب اتاقی کاملا سفید است طراحان دکوراسیون داخلی منزل برای ایجاد بافت از پارچههای کتانی، صندلی مخملی، کوسنهای ابریشمی براق و یک مبل راحتی پنبه ای استفاده میکنند. تجربه طراحان دکوراسیون داخلی در کنار آشنایی آنها با برندهای با کیفیت و معتبر در زمینه دکوراسیون داخلی و عناصر دکوراسیون، گزینه های مختلفی را پیش روی شما قرار خواهد داد. اولین اصل در دکوراسیون منزل اتحاد و همبستگی در متریالهاست که بر یکپارچگی و هماهنگی آنها تأکید دارد. برای اندازهگیری پنجرهها، فضای دیوار بالا و پایین آنها و مقداری از دیوار که از طرفین میخواهید پوشیده شود نیز مهم است. راه کار هایی که برای کم کردن هزینه ها از طرف شرکت آسال سازه در نظر گرفته شده است به دو بخش مهم تقسیم شده است. توجه به علایق شما نتیجه نهایی دکوراسیون داخلی را دل انگیز و انرژی بخش خواهد کرد. یک طراح میتواند با ترکیب درست جنبههای متضاد به طرحی منسجم و جذاب برسد. به عجیبوغریب بودن خودتان احترام بگذارید و فن گرل بودن خودتان را با ترکیب وسایل عجیبوغریب موردعلاقهتان در چیدمانتان حفظ کنید. فضای بیضی شکل، با داشتن دو مرکز و محورهای نابرابر پویاتر است.دیگر فضاهای منحنی شکل را میتوان دگرگونیهایی از فضاهای دایرهای یا بیضی شکل دانست که به گونهای همپوشان در هم ترکیب شدهاند.فضای منحنی شکل، در زمینهای با خطوط راست، کاملاً جلوه میکند.

با این کار ، تعادل کاملی را آفریدهاید و خالق دکوراسیون و طراحی چشم نوازی شده اید. آیا شما قصد دارید دکوراسیون داخلی قبلی از پایه تغییر دهید یا فقط قصد اصلاح آن را دارید؟ بسیاری از افراد فقط از فضای کف خانه برای چیدمان و دکور کردن استفاده میکنند، این در حالی است که دیوارها نیز فضای کافی برای وسایلی همچون قفسه کتاب یا قفسه لوازم خانگی دارند. آنچه در ادامه این مطلب مطالعه خواهید کرد اصول غیرقابل اجرا و صرفاً تئوری طراحی دکوراسیون منزل نیست؛ بلکه ارائه راهکارهایی عملی برای طراحی دکوراسیونی بی نقص برای خانه شما است. فضایی زیبا و کاربردی برای شما به وجود می آورد.

این بعد عمودی در شکلدهی فضای اتاق به همان اندازۀ ابعاد افقی اثرگذار است.با اینکه کوچکتر نشان دادن پرسپکتیو اغلب برداشتمان از اندازههای افقی اتاق را دچار تحریف میکند اما میتوانیم با دقت بیشتر رابطۀ میان ارتفاع فضا و قد خودمان را درک سایت dekorasiyon کنیم. به نظر میرسد تغییری چشمگیر در ارتفاع سقف، به نسبت همان تغییر در عرض یا طول، تاثیر بیشتری بر برداشتمان از فضا داشته باشد.سقفهای بلند معمولاً با احساس رفعت و عظمت همراهاند و سقفهای کوتاه اغلب صمیمیت و گرمایی غارمانند را القاء میکنند. اگر آشپزخانه شما به عنوان اتاق غذاخوری مورد استفاده قرار می گیرد می توانید به جای خرید میز و صندلی از جزیره برای صرف غذا و یا انجام کارهای آماده سازی و طبخ غذا استفاده نمائید. در انتخاب رنگ دکوراسیون منزل شما هیچ محدودیتی وجود ندارد شما میتوانید هر رنگی را که دوست داشتید انتخاب کنید اما برای گرفتن بهترین نتیجه از ترکیب سه رنگ یا سایه استفاده کنید.

در این مرحله تمام جزئیات به صورت دقیق به کمک اصول نقشه کشی ترسیم میشود؛ شما می توانید از نرم افزار اتو کد برای ترسیم نقشه دو بعدی استفاده کنید. بنابراین در طراحی و اجرای آن باید دقت کافی صورت بگیرد بدین ترتیب در متریال کاربردی و هزینهها نیز نباید کوتاهی وجود داشته باشد و این عوامل به درستی اجرا شوند. کافی است با دقت به عکسهایی که در ادامه قراردادهایم توجه کنید تا این رنگ باکلاس و خاص در دکوراسیون را شناسایی کنید. هرچه فضای اتاق یکدستتر، خلوتتر و سادهتر باشد، به سبک مدرن نزدیکتر خواهد بود. هنگامی که صندلی در اتاق قرار میگیرد، نه تنها فضا را اشغال میکند بلکه ارتباطی فضایی را میان خود و محصورکنندۀ اطرافش به وجود میآورد. اینکه بخواهید با سلیقه شخصیتان چه سبکها و رنگهایی را انتخاب کنید؛ و اما به عنوان نکته آخر این مقاله از سادگی غافل نشوید. شکوه ، زیبایی و عظمت این نوع مبل برای تکمیل معماری کلاسیک از اهمیت بسیاری برخوردار است .

هر ساختمان الگوی شناساپذیری از این عناصر و سیستمها را داراست. در پایان این بخش میتوان گفت سبک مدرن از اهمیت بالایی بین افراد و جوامع امروزی برخوردار میباشد و این موضوع باعث شدهاست که یک سبک فوق العاده محبوبی دربین جوانان و اقشار متوسط جامعه قراربگیرید.دکوراسیون داخلی منزل مدرن در ایران کم کم جایگاه خانه های کلاسیک رو میگیرد.این موضوع از زمانی صورت گرفتهاست که خانهها از ویلایی به آپارتمانی تغییر کاربری دادهاند.در سبک مدرن ظرافت باعث شدهاست که خانههای کوچک بزرگتر بنظر برسند. با اینکه سیستم سازهای ساختمان، الگو و فرمهای اصلی فضا داخلی را تعیین میکند اما شکل دهی به فضا در طراحی دکوراسیون داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است.

انتخاب رنگ بسیار شخصی و مبتنی بر سلیقه و روحیه شما در طراحی داخلی منزل است. خوشبختانه مدیران به تاثیر چیدمان محیط کار بر روی بازدهی کاری و روحیه کارکنان پی برده اند. بنابراین میتوان گفت که شباهتهایی نیز به سبک روستیک دارد. چراغ آویزی که با باز شدن تخت نمایان می شود، یک عنصر غافلگیرکننده و جذاب است که با عناصر فیروزه ای خانه در تضاد است. ما در قرنی زندگی میکنیم که با افزایش جمعیت و کم شدن فضای زندگی و زندگانی شهری و تجمع جمعیت در نکات کانونی جهان ..هرکس تمایل به استفاده تمام و کمال از همان فضایی که به او اختصاص یافته می باشد. برای دلباز شدن راهروی باریک میتوان روی دیوارها نورپردازی انجام داد. چرا هر شخص نمی تواند دکور ایده آل و مناسبی را برای منزل و دفترکار و سایر محیط های مورد نظر انجام دهد؟ درخششی که در یک فضای کلاسیک به چشم می خورد در هیچ فضای دیگری دیده نمی شود. آشنا می شوید که هیچ یک را در فروشگاه های معمولی نمی توان یافت و تنها در نمایشگاه های خصوصی طراحان دکوراسیون داخلی یافت می شود. بسیاری از این افراد دوست دارند دکوراسیون طراحی داخلی منزلشان را با استفاده از سبک شخصی و اولویتهای خود طراحی کنند که متاسفانه برخی طراحان به سلیقه صاحب خانهها بی توجه هستند و تماما حرف خود را به کرسی میشانند.